TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Po 625 mijë dollarë, nga dolën?

Gazeta Tema - 08.11.2019

Nga Erjon Braçe Po 625 mijë dollarë, nga dolën? Koli, Kloli, Tani, Toni, Tela, Lela, me lejen tuaj, a mund te flase per keto parate? Duken shume para, duhet folur apo jo? Atehere, vendimi i sotem i ...

Dosja e Bashës bllokohet në Prokurori, Braçe shpërthen ndaj prokurorëve

Albeu.com - 08.11.2019

Ndërkohë që dosja e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktualisht e bllokuar në Prokurorinë e Tiranës ka reaguar zvëndëskryeministri Erion Braçe.

Akuza për falsifikim, Erion Braçe del me deklaratë ‘bombë’: Ju tregoj taktikën e Prokurorisë për të ...

SOT - 08.11.2019

Sot është bërë publike dokumentacioni i çuar nga prokurorët e Tiranës drejt Gjykatës për gjykimin e Lulzim Bashës. Ai akuzohej për pastrim parash dhe falsifikim, në fund vetëm dy prokurorë kanë ...

“Po 625 mijë dollarë nga dolën?!”, Braçe: Dy prokurorët janë përdorur për të pastruar imazhin e Lylzim Bashës!

Java News - 08.11.2019

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar pas vendimit të Prokurorisë së Tiranës, e cila rrëzoi akuzat ndaj kreut të PD-së, Lulzim Bashës për “Pastrim të produkteve të veprës penale ose ...