TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ja cilët kolegë i zgjedh Shkenda për ‘trileqe’

Lajmi.net - 13.01.2018

U vu në pozitë të vështirë. Në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit Mirage, e ftuar ishte Shkenda Dubova. E pyetur se kë do ta zgjedhte ajo për “trileqe” mes Bleones, Stresit dhe Morenes, ajo pati ...

Shkenda Dubova ekspozon të pasmet në Francë (Foto)

Telegrafi - 13.01.2018

Këngëtarja Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit ...

Shkenda Dubova ekspozon të pasmet “bombastike”

Lajmi.net - 13.01.2018

Këngëtarja Shkenda Dubova nuk është shumë aktive me projekte muzikore. Por, ajo është goxha aktive në rrjete sociale në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Shkenda Dubova ekspozon të pasmet në Francë (Foto)

Almakos - 13.01.2018

Këngëtarja Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit ...

Shkenda Dubova ekspozon të pasmet në Francë

Lajm - 13.01.2018

Këngëtarja Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit ...

Shkenda Dubova ekspozon të pasmet në Francë (Foto)

Ina - 13.01.2018

Këngëtarja Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit ...