TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Po ndodh tani/ 30 vjeçari godet me thikë veten dhe mbyllet në banesë, policia dhe zjarrfikësit me urgjencë në ...

SOT - 16.05.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos të Fierit, ku një person i identifikuar si Zhan Xhelaj 30 vjeç për shkak të depresionit ka goditur veten me thikë, dhe më pas është mbyllur ...

I riu në gjendje depresioni, plagos veten dhe mbyllet në dhomë, policia rrethon banesën

Gazeta Express - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Naftëtari”. Shtetasi N.

I riu vetëplagoset me thikë dhe mbyllet në banesë, policia në negociata për ta nxjerrë

Durres Lajm - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari". Shtetasi N.

Patos, i riu vetëplagoset me thikë dhe mbyllet në banesë, policia në negociata për ta nxjerrë

Botasot - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari". Shtetasi N.

Godet veten me thikë dhe mbyllet në banesë 30-vjeçari, policia e nxjerr pas 3 orës

Albeu.com - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari". Shtetasi N.