TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Breshkën që e lëshoi të lirë në lumë, e hëngri menjëherë një peshk (Video)

Telegrafi - 20.04.2019

Realiteti ishte i hidhur për një breshkë të blerë në dyqan të kafshëve, që u lëshua e lirë në lumë që besohet të jetë në Shtetet e Bashkuara. Sapo adoleshenti e lëshoi në ujë, kafshën e vogël e ...

Deti nxjerr breshkën gjigande në Durrës, habiten qytetarët

BalkanWeb - 20.04.2019

Deti Adriatik në Durrës nxjerr në breg breshkën gjigande shumëvjeçare. Mësohet se kafsha ujore është gjetur nga peshkatarët dhe kalimtarët në shëtitoren ‘Taulantia’ në lagjen nr 1. e pajetë.

Del në bregdetin e Durrësit krijesa gjigande, qytetarët ngelin të habitur (Foto)

SOT - 20.04.2019

Deti Adriatik në Durrës nxjerr në breg breshkën gjigande shumëvjeçare. Mësohet se kafsha ujore është gjetur nga peshkatarët dhe kalimtarët në shëtitoren ‘Taulantia’ në lagjen nr 1. e pajetë.

Durrës/Deti nxjerr breshkën gjigande

Java News - 20.04.2019

Deti Adriatik në Durrës nxjerr në breg breshkën gjigande shumëvjeçare. Mësohet se kafsha ujore është gjetur nga peshkatarët dhe kalimtarët në shëtitoren ‘Taulantia’ në lagjen nr 1. e pajetë.

Gjendet një breshkë gjigante dhe shumëvjeçare në brigjet e Durrësit

Gazeta Express - 20.04.2019

Një breshkë gjigande shumëvjeçare është shfaqur në dregun e detit të Durrësit. Mësohet se kafsha ujore është gjetur nga peshkatarët dhe kalimtarët në shëtitoren ‘Taulantia’ në lagjen nr 1. e pajetë.

Gjendet një breshkë gjigante dhe shumëvjeçare në brigjet e Durrësit

Botasot - 20.04.2019

Një breshkë gjigande shumëvjeçare është shfaqur në dregun e detit të Durrësit. Mësohet se kafsha ujore është gjetur nga peshkatarët dhe kalimtarët në shëtitoren ‘Taulantia’ në lagjen nr 1. e pajetë.