TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjeti makinën me targa false? Pse e kërkon policia Julin e Pashakos

Albeu.com - 08.11.2019

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përfshirjen e Julian Sulos në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja . Burime nga Policia e Shtetit thanë se Sulo, i njohur ndryshe si Juli i Pashakos ...

Rivali i Aldo Bares i dyshuar për atentatin e Ndojit? Reagon për herë të parë “Juli i Pashako” dhe bën kthesën e madhe: ...

SOT - 08.11.2019

Julian Sula, i shpallur zyrtarisht në kërkim për atentatin ndaj Prokurorit Ndoj u shpreh se nuk ka lidhje me asnjë nga personat e përfshirë në atenat.

Atentati ndaj prokurorit Ndoji, “Juli i Pashakos” flet për “News24”: Ja ku isha atë ditë, policia po më terrorizon ...

BalkanWeb - 08.11.2019

Personi tjetër i dyshuar për përfshirje në atentatin e 1 nëntorit te mbikalimi i Shkozetit ndaj prokurorit Arjan Ndoji, Julian Sula, i njohur ndryshe edhe si “Juli i Pashakos”, ka folur për “News24” ...

Në kërkim nga policia flet live për AbcNews: Isha i sëmurë në Turqi

Albeu.com - 08.11.2019

"Nuk kam asnjë lidhje me atentatin e bërë ndaj prokurorit Ndoj" Kështu ka deklaruar Julian Sula, i shpallur në kërkim për atentatin e ndodhur pak ditë më parë në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ku ...

Atentati ndaj prokurorit, Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan

Albeu.com - 08.11.2019

Forcat e Posaçme Operacionale kanë zbarkuar në Elbasan pas atentatit të prokurorit Arjan Ndoja. Burime zyrtare bëjnë me dije se kontrollet janë fokusuar në zonën mes Peqinit dhe Rrogozhinës, ...

Vazhdon ‘gjuetia’ për të kapur ‘Julin e Pashakos’! Si i iku policisë i dyshuari për atentatin në Shkozet

Gazeta Express - 08.11.2019

Policia dhe forcat speciale kanë nisur një tjetër aksion në qytetin e Elbasanit si dhe në Peqin për të bërë të mundur kapjen e Julian Sulos, i dyshuari tjetër kryesor për atentatin ndaj prokurorit ...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja / Forcat operacionale ‘zbarkojnë’ në Elbasan

SOT - 08.11.2019

Forcat operacionale kanë zhvilluar mbrëmjen e sotme një aksion 'Blic' në zonën mes Rrogozhinës dhe Peqinit në Elbasan lidhur me ngjarjen e bujshme të prokurorit Arjan Ndoj.

Flet “Juli i Pashakos”: Nuk kam lidhje me atentatin ndaj Ndojës, nuk e di pse më kërkojnë

Gazeta Tema - 08.11.2019

Në një lidhje të drejtpërdrejtë telefonike për Abc News, Julian Sula, i shpallur në kërkim për atentatin e 1 nëntorit pranë “Mbikalimit të Shkozetit”, ku mbetën të plagosur prokurori Arjan Ndoja e ...

Në kërkim ‘Juli i Pashakos’, RENEA aksion në Elbasan dhe Peqin

Mapo - 08.11.2019

Forcat Speciale të policisë janë duke zhvilluar një operacion për arrestimin e Julian Sulos, i njohur me nofkën “Juli Pashakos”. Gjurmët e tij janë gjetur në makinën e atentatorëve, të cilët qëlluan ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, aksion blic për kapjen e autorëve

Durres Lajm - 08.11.2019

Forca të shumta operacionale kanë zbritur mbrëmjen e sotme në një aksion blic në zonën mes Rrogozhinës dhe Peqinit. Aktualisht policia po ushtron kontroll në një objekt që shërben si stallë bagëtish, ...

Do kryente një tjetër atentat të bujshëm, si i iku policisë 1 muaj më parë "Juli i Pashakos"

Albeu.com - 08.11.2019

Policia ka shpallur në kërkim Julian Sulajn pasi gjeti grupi hetimor zbuloi gjurmë të tijat në makinën që u përdor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe shoqëruesve të tij.

"Ç'më bënë maskarenjtë", fjalët e fundit të Andi Malokut pak para se të ndërronte jetë

Albeu.com - 08.11.2019

Mbrëmjen e djeshme ka ndërruar jetë Andi Maloku , shoferi i prokurorit Arjan Ndoja i cili u përfshi në atentat pak ditë më parë. Maloku , ish-efektiv policie ishte i shtruar në spital për të marrë ...

“Nuk i ndjej më këmbët, ç’më bënë maskarenjtë!”, zbardhen fjalët e fundit që tha shoferi i prokurorit Ndoja nga Spitali ...

SOT - 08.11.2019

Shoferi i prokurorit Arjan Ndoja ndërroi jetë një ditë më parë pasi u plagos në atentatin e Shkozetit.Andi Maloku mori vëmendjen pas publikimit të një videoje ku duket nëna e tij teksa vajton se i ...

FOTO/ “Nuk i ndjej më këmbët”, Fjalët e fundit të Andi Malokut, kush ishte shoferi i prokurorit që ndërroi jetë në ...

Java News - 08.11.2019

Një javë pas atentatit të ndodhur në Shkozet, mbrëmjen e së enjtes ndërroi jetë shoferi i prokurorit Arjan Ndoja. 24-vjeçari Andi Maloku vdiq te Spitali i Traumës në Tiranë, për shkak të plagëve të ...

Kush është Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoj që vdiq në spital

Botasot - 08.11.2019

Andi Maloku, shoferi 24-vjeçar i prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoj gjeti vdekjen pasditen e kësaj të enjteje, duke mos iu mbijetuar dot plagëve të marra.

Merret në pyetje pronari i makinës së prokurorit Ndoja, çfarë tha biznesmeni durrsak para Krimeve të Rënda

SOT - 08.11.2019

Makina me të cilën po udhëtonte prokurori Arjan Ndoja në momentin që iu bë atentatin rezulton të mos jetë në pronësi të tij. Fillimisht u përfol se ishte në pronësi të bashkëshortes së tij, por më ...

FOTO/ Ndërroi jetë pas atentatit në makinën e prokurorit, kush ishte shoferi Andi Maloku

BalkanWeb - 08.11.2019

Ndonëse prej 6 ditësh ai po luftonte mes jetës dhe vdekjes, zemra e Andi Malokut dje pushoi së rrahuri pas një komplikacioni shëndetësor. 24-vjeçari mbeti i plagosur në atentatin që ndodhi në makinën ...

Atentati mafioz ndaj Arjan Ndojës, ndërron jetë pas 6 ditësh Andi Maloku, prokuroria gati të ndryshojë akuzat për ...

SOT - 08.11.2019

Kur ka kaluar gati një javë nga atentati mafioz ndaj prokurorit Arjan Ndoja që tronditi qytetin e Durrësit dhe mbarë opinionin publik, Andi Maloku, shoferi i prokurorit pasditen e djeshme ka ndërruar ...

Pse makina që po udhëtonte prokurori Ndoja nuk ishte në emrin e tij? Gazetari Artan Hoxha tregon arsyen dhe zbulon ...

SOT - 08.11.2019

Fillimisht u fol se makina me të cilën udhëtonte prokurori Arjan Ndoja në momentin kur ndodhi atentati ishte e bashkëshortes së tij. E cila më pas u hodh poshtë nga mediat, derisa mbrëmjen e sotme u ...

Familjarët e Andi Malokut: Qeveria po na e vret për së dyti, nuk na japin trupin

Albeu.com - 08.11.2019

Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës, shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku, i cili mbeti i plagosur rëndë në atentatin e ndodhur të premten e kaluar, pranë mbikalimit të ...

Pas atentatit, vdes shoferi i prokurorit Arjan Ndoj

Zhurnal - 08.11.2019

Tiranë, 8 nëntor – Gjashtë ditë pas atentatit të Prokurorit Arjan Ndoj ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, shoferi i tij, shtetasi Andi Maloku. Maloku nuk ka mundur ti mbijetojë 2 plagëve të ...

Atentati ndaj prokurorit/ Cilat janë dosjet që po kalojnë në sitë

Gazeta Express - 08.11.2019

Prokuroria për Krime të Rënda ka përqendruar hetimet për motivet e atentatit ndaj prokurorit të Durrësit, Arian Ndoja, Aleksandër Lahos ose Rrumit dhe shoferit të tij, në konfliktet gjyqësore të ...

Andi Maloku, një i pafajshëm më pak në këtë vend...

Durres Lajm - 08.11.2019

Një djalë i ri humbi jetën pasditen e djeshme. Andi Maloku, 24-vjeç ishte viktima më e pafajshme nga atentati i një jave më parë në Durrës, kur pasditen e së premtes së javës së kaluar breshëri ...

Zbulohet biznesmeni që ka në pronësi makinën e Arjan Ndojës

Java News - 08.11.2019

Rreth një javë më parë në Shkozet të Durrësit, mbi makinën, me të cilën ishte duke udhëtuar prokurori Arjan Ndoj dhe dy persona të tjerë u derdhën një breshëri plumbash.

Detaje nga dosja e Prokurorit, ku është koka e oktapodit që doli nga makina e tij

Albeu.com - 07.11.2019

Për rastësi, edhe rruga që të çon në vendin ku u gjet makina e braktisur e atentatorëve të prokurorit Ndoja quhet rruga e “Lalëzit”, sepse edhe një nga shtigjet që po ndjekin hetuesit për të zbardhur ...

ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit

Albeu.com - 07.11.2019

Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja është Julian Sula . “E dimë të gjithë emrin e atij që kërkon policia sot në ...

Andi Maloku, vdiq pa bërë 23 vjeç, Familja: Po e vrisni për së dyti

Zhurnal - 07.11.2019

Andi Maloku nuk ishte shenjestra e atentatit të Shkozetit më 1 nëntor, mirëpo fati i keq e desh që ai të vdiste pas 6 ditësh qëndrimi në spital. Shoferi i prokurorit Ndoja u nda nga jeta si pasoje e ...

Open/ Gazetari Flamur Vezaj: Ja ku u vodh makina nga e cila u bë atentati i Shkozetit

Top Channel - 07.11.2019

Gazetari Flamur Vezaj dha disa detaje mbi atentatin e ndodhur më 1 nëntor në mbikalimin e Shkozetit, ku të plagosur mbetën Arjan Ndoja, prokuror i Durrësit, dhe Aleksandër Laho, i njohur si “i forti ...

Muhamed Veliu ne Open: Nen hetim kompania avokatore ku jepte konsulencë prokurori Ndoja

Top Channel - 07.11.2019

Tentativa për të vrarë prokurorin Arjan Ndoja mori një kthese tjetër pasi Top Channel duke iu referuar burimeve nga hetimi raportoi se në makine janë gjetur disa dosje mes tyre edhe ajo e pronave të ...

“E di nga i ka ardhur goditja”, Flamur Vezaj zbardh detajet e forta, tregon çfarë ka në dosjet e gjetura në makinën e ...

SOT - 07.11.2019

Gazetari Flamur Vezaj ka komentuar atentatin e bujshëm të prokurorit Ndoja. Lidhur me dokumentet që janë gjetur në makinë ai shprehet se lidhet me dosjen e tokave në Gjirin e Lalzit.

Tregtarit në Durrës, makina që u bë shoshë nga plumbat s?ishte e Ndojës

Albeu.com - 07.11.2019

Detaje të reja rreth atentatit të datës 1 nëntor ku plumbat e kallashnikovit lanë të plagosur prokurorin Arjan Ndoja , mikun e tij Landi Muharremi të njohur ndryshe si ‘Rrumi’ dhe shoferin Andi ...

Tiranë: Ndërron jetë shoferi prokurorit Arjan Ndoji një javë pas atentatit

VOA - 07.11.2019

Andi Maloku, shoferi personal i prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoji, humbi jetën të enjten në mbrëmje në Spitalin e Traumës në kryeqytet nga plumbat që mori një javë më parë gjatë atentatit me armë ...

E FUNDIT/ Atentati, ndërron jetë shoferi i Prokurorit Arjan Ndoj

Albeu.com - 07.11.2019

Ka ndërrruar jetën Andi Maloku , shoferi i prokurorit Arjan Ndoj të cilit iu bë atentat pak ditë më parë në Durrës . Maloku , ish-efektiv policie ishte i shtruar në spital për të marrë mjekim pas ...

Humbi jetën sot, një natë më parë gjendja e Andi Malokut u përmirësua dhe doli nga reanimacioni (DETAJET)

SOT - 07.11.2019

Gjashtë ditë pas atentatit të Prokurorit Arjan Ndoj ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, shoferi i tij, shtetasi Andi Maloku. I riu mbeti i plagosur rëndë në atentatin e 1 nëntorit tek mbikalimi i ...

Manovrat e tij i shpëtuan jetën prokurorit Ndoja dhe ‘të fortit të Shijakut’ / Familjarët shpërthyen në të qara në ...

SOT - 07.11.2019

Andi Maloku ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit tek mbikalimi i Shkozetit. Ai nga Fushë-Kruja kishte marrë plagë të rënda në atentatin mafioz. Në ambientet e spitalit janë dëgjuar ulërimat e ...

Plagosja e trefishtë në Durrës, shoqërohet në polici personazhi i njohur i showbizit shqiptar

SOT - 07.11.2019

Prova të reja janë gjetur në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Referuar hetimeve, mësohet se një tjetër person është përfshirë në ngjarjen e rëndë që ...

“Atentati ndaj prokurorit për shkak të dosjeve që ai po hetonte?”, Kreshnik Spahiu ngre dyshimet që mund të ‘fundosin’ ...

SOT - 07.11.2019

Ish kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu komentoi në Open deklaratën e Prokurotit Ndoja ku deklaronte se atentati i është bërë për shkak të detyrës.

Dalin pamjet, momenti ku familja e Andi Malokut merr lajmin e vdekjes (VIDEO)

Albeu.com - 07.11.2019

Ka ndërruar jetë Andi Maloku , shoferi i prokurorit Ndoja të cilit iu bë atentat më datë 1 nëntor në Durrës. Maloku mori dy plumba, një në shtyllë kurrizore dhe një në kraharor teksa mundohej të ...

Merret në pyetje e dashura e Redjan Rrajës, Klodiana Lala zbulon çfarë kapën kamerat e sigurisë në atentatin ndaj ...

SOT - 07.11.2019

Hetimet mbi atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndojit tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës kanë nxjerrë të tjera detaje. Gazetarja Klodjana Lala është shprehur se makina e atentatorëve është ...

Ish-polic, ky është shoferi 30 vjeçar i Ndojt që humbi jetën në spital

Albeu.com - 07.11.2019

Ka ndërruar jetë shoferi i prokurorit Ndoj ndaj të cilit u krye atentat pak ditë më parë në Durrës. Djali që shikoni në foto është viktima, Andi Maloku , ish-polic , i cili gjendej në spital prej ...

Policia aksion në jug për kapjen e atentatorëve të prokurorit Arjan Ndoja

Albeu.com - 07.11.2019

Policia ka nisur një operacion mbrëmjen e sotme për të arrestuar atentatorët që qëlluan ndaj prokurorit Arjan Ndoja . Burime për bëjnë me dije se policia po zhvillon operacione në Vlorë dhe në ...

Zbulohen prova të reja në atentatin ndaj prokurorit dhe të ‘fortit të Sukthit’

Gazeta Express - 07.11.2019

Zbulohen detaje të reja nga hetimet për atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj, pasditen e 1 nëntorit në mbikalimin e Shkozetit. Burime nga grupi hetimor bëjnë të ditur janë sekuestruar ...

Të tjera detaje të forta/ Gjenden dy palë syze, prokurorët gjejnë gjurmë, drejt arrestimit edhe autori i dytë i ...

SOT - 07.11.2019

Nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja në fshatin Shafranë janë zbuluar të tjera detaje të forta, tashmë duket se policia është pranë identifikimit të autorit të dytë të atentatit të 1 nëntorit.

“Edhe dosja e Skerdilajd Konomit”, gazetari: E konfirmuar zyrtarisht, ja çfarë u gjet në makinën e prokurorit Ndoji

BalkanWeb - 07.11.2019

Prej më shumë se dy ditësh në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Arjan Ndoja, pas atentatit te mbikalimi i Shkozetit.

Kush ishte Andi Maloku, shoferi që i shpëtoi jetën Prokurorit Arjan Ndoj

Albeu.com - 07.11.2019

Ka ndërruar jetë në spital Andi Maloku , shoferi i prokurorit Ndoja . Maloku , ish-oficer policie me manovrat e tij i shpëtoi jetën "shefit" gjatë atentatit të datës 1 nëntor.

Atentati në Shkozet, hetohen çështjet e pronave në bregdet, mes tyre edhe ajo e pronave të gjyqtarit Skerdilajd Konomi

BalkanWeb - 07.11.2019

Përplasja e grupeve kriminale në Durrës për zotërimin e pronave në Gjirin e Lalzit, është pista kryesore ku po heton prokuroria e Krimeve të Rënda, për atentatin e mbikalimit të Shkozetit mbi ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja/ Gazetari paralajmëron: Nëse hapen petat e këtij lakrori…

SOT - 07.11.2019

Gazetari Armand Bajrami komentuar ngjarjen e rëndë që ndodhi të premten e kaluar lidhur me atentatin ndaj prokurorit Ndoja. Gazetari tha në lidhje me këtë ngjarje më tej se ky lakror ka shumë petë.

Gazetari zbulon emrin: Kush është personi tjetër që po kërkohet për atentatin ndaj Ndojit, i njohur në botën e krimit

BalkanWeb - 07.11.2019

Mbrëmjen e së enjtes, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Gjashtë ditë pas atentatit që ndodhi më 1 Nëntor në autostradën Tiranë-Durrës, Andi Maloku ...

Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja

Top Channel - 07.11.2019

Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja të cilit i bënë atentat para pak ditësh. Ai kishte vetëm dy muaj që kishte filluar punë.

Breshëri plumbash ndaj prokurorit/ Policia nis aksionin në Lushnje dhe Vlorë, për çfarë dyshohet?

SOT - 07.11.2019

Ka zhvillime të reja për sa i përket hetimit mbi atentatin ndaj Arjan Ndojës. Mësohet se Policia po ka nisur operacion në Lushnje dhe Vlorë ku dyshohet se janë fshehur bashkëpunëtorët e Redjan ...