TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Noizy bën shaka me fansin e tij

Lajmi.net - 13.01.2018

Është një nga reperët më të dashur për publikun. Noizy kësaj here ka bërë një postim në rrjetet social që nuk është aspak për t’u lavdëruar, shkruan lajmi.net Kjo se, ai ka shpërndarë një video, ku ...

Komenti që i zbuloi Noizyt duetin e radhës

Lajmi.net - 13.01.2018

Reperi Noizy është njëri nga artistët më të suksesshëm shqiptar. Ai njëherësh është edhe lider i labelit “OTR”, ndërsa projekti i tij i fundit është “Bora”, këngë kjo e publikuar tri javë më parë, ...

Noizy reagon ndaj kopjimit që po i bëhet markës së tij

Lajmi.net - 12.01.2018

Ka disa muaj që reperi Noizy ka zyrtarizuar hapjen e një dyqani me veshje që mban markën e tij. Fjala është për veshjet ‘Ilyrian’ me të cilën e ka një problem, shkruan lajmi.net.

Noizy me lot në sy për nënën

Zhurnal - 12.01.2018

Noizy me lot në sy për nënën Ai është një nga reperët më të përfolur në media. Noizy është lakuar gjatë për shpenzimet e tij marramendës, makinat luksoze dhe këngët e tij ‘pikante’.

Si kurrë më parë, Noizy përlot 100 mijë vetë (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2018

Reperi i njohur Noizy është një prej më të ndjekurve nga fansat shqiptarë në rrjetet sociale. Ai shpesh ndan me ta imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, ndërsa merr mijëra pëlqime dhe komente ...

Noizy acarohet keq me ‘‘besimtarin mysliman’’, ja çfarë ka ndodhur

Zhurnal - 12.01.2018

Noizy acarohet keq me ‘‘besimtarin mysliman’’, ja çfarë ka ndodhur Kohët e fundit Noizy është treguar i kujdesshëm dhe ka ruajtur gjakftohtësinë ndaj komenteve të fansave, sado negative kanë qenë ato.

Noizy me lot në sy për nënën

Gazeta Express - 12.01.2018

Ai është një nga reperët më të përfolur në ...

Noizy së shpejti me këngë dedikuar nënës së tij

Lajmi.net - 11.01.2018

Sonte është bërë shumë i ndjeshëm. Reperi Noizy në Instagram ka hedhur një letër prekëse të një nënë që ia dedikoi djalit të saj, i cili ia mohoi hakun, shkruan lajmi.net E pak minuta më vonë, reperi ...

Noizy acarohet keq me ‘‘besimtarin mysliman’’, ja çfarë ka ndodhur

LajmiFundit - 11.01.2018

Kohët e fundit Noizy është treguar i kujdesshëm dhe ka ruajtur gjakftohtësinë ndaj komenteve të fansave, sado negative kanë qenë ato. Por paraditen e sotme ai ka postuar disa mesazhe që duket se ka ...

Kjo është videoja që e bëri Noizyn të qaj

Lajmi.net - 11.01.2018

Reperi Noizy sonte ka nxjerrë anën e tij të ndjeshme. Ai në Instagram ka hedhur një fotografi ku i ftoi ndjekësit e tij që ta klikojnë biografinë e tij në këtë rrjet social, shkruan lajmi.net Në bio ...

Noizy demanton zërat se Geti vishet me rroba me të shtrenjta se të tij

Lajmi.net - 10.01.2018

Ka disa ditë që janë bërë publike disa postime ku flitet për jetën luksoze të Getoar Selimit. Rrobat, mbathjet e kapelat e shtrenjta të tij kanë zgjuar vëmendjen mediale, të cilat raportuans e Ghetto ...

Noizy degjeneron 'besimtarin mysliman', e bën të 'zhduket' nga faqja

Gazeta Express - 11.01.2018

Kohët e fundit janë përhapur replikat e vazhdueshme të fansave me ...

I vjedhin markën e linjës së veshjeve, reagon Noizy (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.01.2018

Prej disa kohësh në treg është hedhur linja e re e veshjeve “Illyrian Bloodline”. Këngëtari Noizy është themeluesi i kësaj linje. Siç ndodh zakonisht me bizneset e reja, personazhe të njohur e kanë ...

Si kurrë më parë, Noizy përlotet për nënën

LajmiFundit - 12.01.2018

Reperi i njohur Noizy është një prej më të ndjekurve nga fansat shqiptarë në rrjetet sociale. Ai shpesh ndan me ta imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, ndërsa merr mijëra pëlqime dhe komente ...

Noizy acarohet keq me ‘‘besimtarin mysliman’’, ja çfarë ka ndodhur

Ina - 12.01.2018

Kohët e fundit Noizy është treguar i kujdesshëm dhe ka ruajtur gjakftohtësinë ndaj komenteve të fansave, sado negative kanë qenë ato. Por paraditen e sotme ai ka postuar disa mesazhe që duket se ka ...