TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

New Hit – “Next Level “ nga Noliman (Video)

Flaka - 14.02.2018

Sigurisht të gjithë i njohim hitet e një pas njëshme ndër vite të NOLIMAN . Ai është një supër këngëtar i cili me talentin që posedo ka bërë që me daljen e par në publik shumë fansa për vete.

Noliman kthehet me tri këngë të reja

Telegrafi - 14.02.2018

“S’deshta me marr qiellin”, “Mahalla” dhe “Next Level” janë tri këngët me të cilat të reperit Noliman. Noliman pas një vit pushimi është rikthyer me dy këngë solo dhe një bashkëpunim me Gringon.

New Hit – “Next Level “ nga Noliman (Video)

Zhurnal - 14.02.2018

New Hit – “Next Level “ nga Noliman (Video) Sigurisht të gjithë i njohim hitet e një pas njëshme ndër vite të NOLIMAN . Ai është një supër këngëtar i cili me talentin që posedo ka bërë që me daljen e ...