TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Katër persona përfshihen në një aksident në Gjilan, lëndohet një person

Gazeta Express - 16.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan Prishtinë. Si pasojë e këtij aksidenti ku janë përplasur katër vetura, lëndime trupore ka marrë një person, shkruan Gazeta Express Rastin ...

Policia jep detaje për aksidentin në Bresalc ku u përfshin katër vetura

Lajmi.net - 16.04.2019

Në mëngjesin e sotëm, në fshatin Bresalc të Gjilanit ka ndodhur një aksident, ku janë përfshirë katër vetura. Rreth orës 10:00, në magjistralen Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin Bresalc, ka ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Botasot - 16.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur. Policia dhe autoambulanca ka dal në vendin e ngjarjes.

Nëntë aksidente në Shkup, një person është lënduar

Alsat - 16.04.2019

Në rajonin e Qytetit të Shkupit gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur gjithsej nëntë aksidente trafiku prej të cilëve në njërën më lehtë është lënduar një person, ndërsa në tetë është shkaktuar dëm ...

Në 24 orët e fundit, në Kosovë ndodhën 38 aksidente trafiku

Telegrafi - 16.04.2019

Gjatë 24-orëve të fundit, në Kosovë kanë ndodhur 38 aksidente trafiku. Në statistikat e përgjithshme që ka publikuar Policia e Kosovës, bëhet e ditur se 12 prej aksidenteve ishin me persona të ...

Nëntë aksidente në Shkup, një person i lënduar

Telegrafi - 16.04.2019

Në rajonin e Shkupit gjatë ditës së kaluar kanë ndodhur gjithsej 9 aksidente trafiku, në të cilat një person person ka marrë lëndime, ndërsa në tetë aksidente është shkaktuar vetëm dëm material.

Aksident me të lënduar në fshatin Gjurgjicë të Drenasit

Telegrafi - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Gjurgjicë të Drenasit ku kanë mbetur të lënduar disa persona. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, ka thënë për Telegrafin se në këtë aksident të ...

Aksident në Vushtrri, lëndohen 5 persona

Koha.net - 15.04.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se nga një aksident trafiku në fshatin Bequk në Vushtri kanë mbetur të lënduar 5 persona. Aksidenti ka ndodhur të dielën ndërkaq të lënduarit janë dërguar për tretman ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, tre të lënduar

Alsat - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në Lluzhan. Nga ky aksident kanë mbetur deri tani tre persona, njofton Klan Kosova.

Aksident në Vushtrri, lëndohen tre persona

Zeri - 18.04.2019

Në Vushtrri dje ka ndodhur një aksident trafiku e ku tre persona kanë mbetur të lënduar, transmeton “Zëri.info”. Policia ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në fshatin ...

Policia jep detaje për aksidentin me të lënduar në rrugën Prishtinë-Podujevë

Gazeta Express - 15.04.2019

Një aksident trafiku në mes të një veture dhe një fugoni ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lluzhan. Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë marrë tre ...

Aksident në Lluzhan të Podujevës, ka të lënduar

Gazeta Express - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Podujevë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Lluzhan. Në këtë aksident sipas pamjeve të siguruara nga Llapi.info, shihet se janë ...

Për tre muaj 19 persona lëndohen rëndë në trafik në rajonin e Pollogut

Alsat - 15.04.2019

19 persona kanë përfunduar me lëndime të rënda, dhe tre me lëndime të lehta, gjatë aksidenteve të tre muajve të fundit në rajonin e Pollogut. Rastet më të shpeshta të aksidenteve kanë ardhur si ...

Dy persona rëndë të lënduar, 24 fatkeqësi komunikacioni gjatë fundjavës në Shkup

Alsat - 15.04.2019

Një shofer dhe një bashkudhëtar janë lënduar rëndë, ndërsa nëntë persona kanë marrë lëndime të lehta në 11 nga gjithsej 24 fatkeqësi të regjistruara gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup.

Aksident në Gjilan, përfshihen katër persona, një i lënduar

Albeu.com - 16.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan Prishtinë. Si pasojë e këtij aksidenti ku janë përplasur katër vetura , lëndime trupore ka marrë një person.

Gjatë 3 muajt e fundit në aksident trafiku janë lënduar 22 këmbësorë në rajonin e Tetovës

Tetova Sot - 15.04.2019

Gjatë tre muajve të kaluara të këtij viti, gjithësej 22 këmbësorë kanë qenë të lënduar në aksidente trafiku, të cilat kanë ndodhur në rajonin më të gjërë të Tetovës.

Dy persona rëndë të lënduar në disa aksidente në Shkup

Telegrafi - 15.04.2019

Një shofer dhe një bashkudhëtar kanë marrë lëndime të rënda, ndërsa 9 persona tjerë janë lënduar lehtë në 11 nga gjithsej 24 aksidente komunikacioni që janë regjistruar gjatë fundjavës në rajonin e ...

Për 24 orë në Kosovë kanë ndodhur 20 aksidente

Gazeta Express - 15.04.2019

20 aksidente janë shkaktuar përgjatë 24 orëve të fundit në vend. Për fat të mirë asnjë prej tyre nuk ishte me fatalitet. 12 prej aksidenteve ishin pa të lënduar, tetë të tjerë me të lënduar.

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Telegrafi - 16.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur. Policia dhe autoambulanca ka dal në vendin e ngjarjes.

Nëntë aksidente komunikacioni gjatë ditës së djeshme

Gazeta Express - 16.04.2019

Në rajonin e Qytetit të Shkupit gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur gjithsej nëntë aksidente trafiku prej të cilëve në njërën më lehtë është lënduar një person, ndërsa në tetë është shkaktuar dëm ...

Nëntë aksidente në Shkup, një person i lënduar

Botasot - 16.04.2019

Në rajonin e Shkupit gjatë ditës së kaluar kanë ndodhur gjithsej 9 aksidente trafiku, në të cilat një person person ka marrë lëndime, ndërsa në tetë aksidente është shkaktuar vetëm dëm material.

Një i vdekur dhe 19 të lënduar pas një aksidenti në Angli

Alsat - 14.04.2019

jë person ka vdekur dhe 19 të tjerë janë lënduar pas një aksidenti mes një autobusi dykatësh dhe dy makinave. Mbi 15 punëtorë të shërbimit të emergjencës janë të pranishëm në vendin e ngjarjes në ...

Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua

Albeu.com - 14.04.2019

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku dy mjete janë përplasur me njera tjetren. Sipas informacionëeve një nga pasagjeret ka mbetur e lënduar por me plagë të lehta.

Një i vdekur në 38 aksidentet që ndodhën dje

Lajmi.net - 14.04.2019

Gjatë ditës së djeshme, një person ka humbur jetën në një aksident trafiku. Gjatë ditës së djeshme, në tërë Kosovën kanë ndodhur 38 aksidente, ku për fat të keq një aksident ka qenë me fatalitet, ...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës/ Ka të plagosur

SOT - 14.04.2019

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë Durrës. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka ngelur e plagosur një grua.

Aksident trafiku në Suharekë

Zeri - 14.04.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar që dje në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc të Komunës së Suharekës ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave e ku lëndime kanë marrë gjashta persona, transmeton ...

Makinat përplasen ashpër në autostradë, dalin pamjet e aksidentit

Gazeta Express - 14.04.2019

Nje aksident i rëndë ka ndodhur këtë të dielë në autostradën Tiranë- Durrës, në afërsi të Vorës. Në aksident janë përfshirë dy automjete të tipit “Benz” dhe “Volkswagen”.

Aksident i rëndë në Mitrovicë

Zeri - 14.04.2019

Dje pasdite në qytetin e Mitrovicës ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave me targa vendore e ku si pasojë është lënduar një pasagjere femër, transmeton “Zëri.info”.

Aksident në Kosovë, plagosen gjashtë qytetarë. Nisin hetimet

BalkanWeb - 14.04.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy ...

38 aksidente brenda një dite në Kosovë

Gazeta Express - 14.04.2019

Në 24 orët e fundit, Policia e Kosovës ka identifikuar 38 aksidente që kanë ndodhur në territorin e Kosovës. Nga këto aksidente, një ishte me fatalitet, 17 me të lënduar dhe 20 aksidente pa të ...

Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Botasot - 14.04.2019

Një aksident trafiku në mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe katër pasagjere.

Gjashtë persona të lënduar nga një aksident në Suharekë

Koha.net - 14.04.2019

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy veturave, që ka ndodhur në fshatin Grejkoc të Suharekës. Sipas njoftimit të policisë, rasti ka ndodhur të shtunën, ndërkaq të lënduarit ...

Momenti i aksidentit fatal që ndodhi para dy ditëve në Gjakovë

Antpress - 14.04.2019

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi para dy ditëve në rrugën rajonale Gjakovë-Qafë Morinë, saktësisht në fshatin Korenicë. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një qytetar i Shqipërisë dhe ...

Aksident me të lënduar në fshatin Gjurgjicë të Drenasit

Almakos - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Gjurgjicë të Drenasit ku kanë mbetur të lënduar disa persona. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, ka thënë për Telegrafin se në këtë aksident të ...

Pesë të lënduar pas një aksidenti në Vushtrri

Botasot - 15.04.2019

Pesë persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur dje në mes dy veturave në fshatin Bequk të Vushtrrisë “Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile me ngasës ...

Aksident me të lënduar në Lluzhan

Zeri - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Podujevë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Lluzhan. Në këtë aksident sipas pamjeve të siguruara nga Llapi.info, shihet se janë ...

Pollog, për tre muaj 19 persona të lënduar në aksidente trafiku

Telegrafi - 15.04.2019

19 persona kanë përfunduar me lëndime të rënda dhe tre me lëndime të lehta, gjatë aksidenteve të tre muajve të fundit në rajonin e Pollogut. Rastet më të shpeshta të aksidenteve kanë ardhur si pasojë ...

Dy persona rëndë të lënduar, 24 fatkeqësi komunikacioni gjatë fundjavës në Shkup

Almakos - 15.04.2019

Një shofer dhe një bashkudhëtar janë lënduar rëndë, ndërsa nëntë persona kanë marrë lëndime të lehta në 11 nga gjithsej 24 fatkeqësi të regjistruara gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup.

Dy persona rëndë të lënduar në disa aksidente në Shkup

Botasot - 15.04.2019

Një shofer dhe një bashkudhëtar kanë marrë lëndime të rënda, ndërsa 9 persona tjerë janë lënduar lehtë në 11 nga gjithsej 24 aksidente komunikacioni që janë regjistruar gjatë fundjavës në rajonin e ...

Për 24 orë në Kosovë kanë ndodhur 24 aksidente

Botasot - 15.04.2019

20 aksidente janë shkaktuar përgjatë 24 orëve të fundit në vend. Për fat të mirë asnjë prej tyre nuk ishte me fatalitet. 12 prej aksidenteve ishin pa të lënduar, tetë të tjerë me të lënduar.

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Almakos - 16.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur. Policia dhe autoambulanca ka dal në vendin e ngjarjes.

Nëntë aksidente në Shkup, një person është lënduar

Medial - 16.04.2019

Në rajonin e Qytetit të Shkupit gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur gjithsej nëntë aksidente trafiku prej të cilëve në njërën më lehtë është lënduar një person, ndërsa në tetë është shkaktuar dëm ...

E FUNDIT/ Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua

LajmiFundit - 14.04.2019

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku dy mjete janë përplasur me njera tjetren. Sipas informacionëeve një nga pasagjeret ka mbetur e lënduar por me plagë të lehta.

Aksident i rëndë në Kosovë, të paktën 6 të plagosur

Java News - 14.04.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy ...

38 aksidente brenda një dite në Kosovë

Zeri - 14.04.2019

Në 24 orët e fundit, Policia e Kosovës ka identifikuar 38 aksidente që kanë ndodhur në territorin e Kosovës. Nga këto aksidente, një ishte me fatalitet, 17 me të lënduar dhe 20 aksidente pa të ...

Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Gazeta Express - 14.04.2019

Një aksident trafiku në mes dy veturave ka ndodhur të shtunën në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe katër pasagjere.

Momenti i aksidentit fatal që ndodhi para dy ditëve në Gjakovë (VIDEO)

Zeri - 14.04.2019

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi para dy ditëve në rrugën rajonale Gjakovë-Qafë Morinë, saktësisht në fshatin Korenicë. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një qytetar i Shqipërisë dhe ...

Aksident trafiku në Vushtri, pesë persona të lënduar

Gazeta Express - 15.04.2019

Pesë persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur të dielën në mes dy veturave në fshatin Bequk të Vushtrrisë. Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave, ndërkaq të ...

Aksident në Lluzhan të Podujevës, ka të lënduar

Botasot - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Podujevë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Lluzhan. Në këtë aksident sipas pamjeve të siguruara, shihet se janë përfshirë dy ...

Dy persona rëndë të lënduar, 24 fatkeqësi komunikacioni gjatë fundjavës në Shkup

Tetova Sot - 15.04.2019

Një shofer dhe një bashkudhëtar janë lënduar rëndë, ndërsa nëntë persona kanë marrë lëndime të lehta në 11 nga gjithsej 24 fatkeqësi të regjistruara gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup.