TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dua Lipa do të performojë në eventin e njohur në Japoni

Lajmi.net - 08.11.2019

Dua Lipa është shumë aktive me performanca në eventet më të njohura të muzikës në botë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka pak ditë që ka performuar në “MTV EMA”, ndërsa ditë më parë bëri të ditur se ...

Dua Lipa ka një falënderim të veçantë për fansat

Lajmi.net - 08.11.2019

Dua Lipa po qëndron në maje të top-listave me këngën “Don’t Start Now”, shkruan lajmi.net. Ky projekt është pjesë e albumit të ri të Dua Lipës, për të cilin këngëtarja është duke punuar me shumë ...

Çfarë bëri sonte për fansat e saj Dua Lipa

InfoKosova - 08.11.2019

Këngëtarja jonë e njohur Dua Lipa ka bërë një gjë të bukur për fansat e saj që po e presin këngën e re. Dua qe shumë ditë e ka paralajmëruar këngën e re.

Dua Lipa ka një falënderim masiv për fansat: Unë jam ende në proces e sipër, por mirënjohëse dhe po ju përcjell dashuri

Telegrafi - 08.11.2019

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, po i gëzohet suksesit të këngës së saj më të fundit “Don’t start now”. Kënga e cila pati pritshmëri të mëdha nuk i ka zhgënjyer fansat, teksa ...

Dua Lipa publikon prapaskenat e performancës në MTV EMA

Botasot - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, e hapi ceremoninë e 26-të të Çmimeve MTV EMA, të mbajtur në Qendrën e Konferencave dhe Ekspozitës FIBES të dielën, me këngën e saj të re “Don’t Start Now”.

“Rrjetet sociale janë vend i urrejtjes” Thotë Dua Lipa

InfoKosova - 07.11.2019

Shqiptarja me famë botërore Dua Lipa njihet si njëra ndër më të famshmet në mesin e këngëtareve. Ajo ka folur së fundmi rreth rrjeteve sociale. Ylli i muzikës pop thotë se rrjetet sociale janë vend ...

Bëri paraqitje spektakolare në “MTV EMA”, Dua sjell pamje nga prapaskena

Lajmi.net - 07.11.2019

Dua Lipa ditë më parë mori pjesë në “MTV Europe Music Awards”, ku edhe dhuroi performancë madhështore, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, përmes një postimi në Instagram, ka treguar se si shkoi e gjithë ...

Dua Lipa duket atraktive në ngjyrën rozë, teksa ndalet për t’u fotografuar dhe dhënë autografe fansave të saj

Telegrafi - 07.11.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka rrëmbyer edhe njëherë vëmendjen me dukjen e saj atraktive rrugëve të Londrës. Këngëtarja 24 vjeçe, ekspozoi linjat e saj atraktive, veshur me një ...

Këngëtarja shqiptare akuzon rrjetet sociale për urrejtje dhe ankth

Zeri - 07.11.2019

/ Duke folur në emisionin televiziv “BBC Breakfast” ajo u kërkoi përdoruesve të rrjeteve sociale të jenë më të mirë ndaj njëri-tjetrit në internet, për të mirën e tyre, transmeton "Zëri.info".

Dua Lipa thotë se rrjetet sociale janë vend i urrejtjes

Gazeta Express - 08.11.2019

Ylli i muzikës pop thotë se rrjetet sociale janë vend për “urrejtje dhe ankth”. Duke folur në një intervistë për “BBC”, Dua Lipa u kërkoi përdoruesve të internetit, të jenë “më të mirë ndaj ...

Dua Lipa thotë se rrjetet sociale janë vend i urrejtjes

Tetova Sot - 08.11.2019

Ylli i muzikës pop thotë se rrjetet sociale janë vend për “urrejtje dhe ankth”. Duke folur në një intervistë për “BBC”, Dua Lipa u kërkoi përdoruesve të internetit, të jenë “më të mirë ndaj ...

Dua Lipa ka një falënderim të veçantë për fansat

Botasot - 08.11.2019

Dua Lipa po shijon suksesin e këngës së re. Dua Lipa po qëndron në maje të top-listave me këngën “Don’t Start Now”. Ky projekt është pjesë e albumit të ri të Dua Lipës, për të cilin këngëtarja është ...

Dua Lipa do të performojë në eventin e njohur në Japoni

Botasot - 08.11.2019

Dua Lipa është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës. Dua Lipa është shumë aktive me performanca në eventet më të njohura të muzikës në botë.