TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Festa e PS, Majko: Erion Veliaj s’ka nevojë për fushatë, puna flet vetë. Jam fans i tij

Gazeta Tema - 12.06.2019

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se ...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj uron socialistët: E vetmja forcë politike që bën shtet

Gazeta Tema - 12.06.2019

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët.

Veliaj: PS nuk ka ikur nga asnjë betejë, ja ku ndryshojmë ne me PD-në e Berishës

Top Channel - 12.06.2019

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Evropiane, Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre ...

Festa e PS, Majko: Veliaj s’ka nevojë për fushatë, puna flet vetë

BalkanWeb - 12.06.2019

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se ...

Veliaj takim me të rinjtë: 30% e kandidatëve në Këshillin Bashkiak janë të rinj, mandat për t’u shërbyer qytetarëve

Gazeta Tema - 11.06.2019

Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi rëndësinë e aktivizimit të ...

Veliaj uron socialistët për 28-vjetorin: E vetmja forcë politike që bën shtet

ABC News - 12.06.2019

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët.

Veliaj: PS s’ka ikur nga asnjë betejë, ja ku ndryshojmë ne me PD-në

RTSH - 12.06.2019

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Europiane Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre ...

Majko, në ditëlindjen e PS: Veliaj nuk ka nevojë për fushatë, flet puna vetë

Java News - 12.06.2019

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se ...

Veliaj me të rinjtë: Politikanë të rënë nga vakti ky vend ka parë shumë

ABC News - 11.06.2019

Kryebashkiaku i Tiranës njëkohësisht kandidati socialist për një mandat të dytë Erion Veliaj në një takim me të rinjtë e FRESSH-it ka shigjetuar Partinë Demokratike dhe kryetarin e saj Basha.

28 vjetori i PS/ Veliaj: E vetmja forcë politike që nuk tradhëton vendin

Medial - 12.06.2019

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët.

Veliaj: PS nuk ka ikur nga asnjë betejë, ja ku ndryshojmë ne me PD-në e Berishës

Botasot - 12.06.2019

Kandidati i Aleancës për Shqipërinë Evropiane, Erion Veliaj theksoi se më datë 30 qershor qytetarët shqiptarë e kanë të qartë dallimin mes atyre që ndërtojnë shtet dhe atyre që si filozofi të tyre ...

Majko: Veliaj s’ka nevojë për fushatë, jam fans i tij

LajmiFundit - 12.06.2019

Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se ...

Veliaj: 30% e kandidatëve në Këshillin Bashkiak janë të rinj, mandat për t’u shërbyer qytetarëve

Top Channel - 11.06.2019

Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi rëndësinë e aktivizimit të ...

PS feston 28-vjetorin, Veliaj: E vetmja forcë që bën shtet

BalkanWeb - 12.06.2019

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e themelimit të saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi të gjithë socialistët.

Veliaj: 30% e kandidatëve në Këshillin Bashkiak janë të rinj

Medial - 11.06.2019

Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi rëndësinë e aktivizimit të ...

Veliaj: 30% e kandidatëve në Këshillin Bashkiak janë të rinj

BalkanWeb - 11.06.2019

Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi rëndësinë e aktivizimit të ...

Takim me FRESSH-in/ Veliaj: 30% e kandidatëve të PS në Këshillin Bashkiak janë të rinj dhe të reja

Java News - 11.06.2019

Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi rëndësinë e aktivizimit të ...

Veliaj: 30% e kandidatëve në Këshillin Bashkiak janë të rinj

Durres Lajm - 11.06.2019

Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi rëndësinë e aktivizimit të ...

Veliaj takim me FRESSH: 30% e kandidatëve në Këshillin Bashkiak janë të rinj

Botasot - 11.06.2019

Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi rëndësinë e aktivizimit të ...

Veliaj takim me të rinjtë: 30% e kandidatëve në Këshillin Bashkiak janë të rinj

Zhurnal - 11.06.2019

Tiranë, 11 qershor – Kandidati i “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me të rinjtë dhe të rejat e FRESSH-it, ku diskutoi mbi ...