TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

"Një e vërtetë e hidhur që hedh shumë dyshime se çfarë do ndodhë", Rudina Hajdari jep lajmin aspak të mirë

SOT - 09.10.2019

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar përmes një postimi në Twiter për hapjen e neogociatave me Bashkimin Europian. Pas Holandës që ka dalë kundër dhe Francës që ende nuk ka dalë me një përgjigje, ...

Negociatat/ Rudina Hajdari: Danimarka mbetet skeptike, s’dihet çfarë do të ndodhë me Shqipërinë

Java News - 09.10.2019

Deputetja opoziatare Rudina Hajdari ngre dyshime për fatin e çeljes së negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, për shkak të skepticizmit sipas saj të Danimarkës.

FOTOT: Luan Hajdaraga bën bashkë Ilir Metën e Kaç Islamin, me socialistët. Braçe “pajtohet” me presidentin

Gazeta Tema - 09.10.2019

Një aktivitet në përkujtim të të ndjerit Luan Hajdaraga, ka mbledhur socialistët në Tiranë. Mes të pranishmëve ka qenë edhe presidenti Ilir Meta, që është shfaqur miqësor me “armiqtë” e tij.

Film dokumentar në nder të Luan Hajdaragës, mikut të të gjithëve

Mapo - 09.10.2019

U bë një vit pa Luan Hajdaragën. Sot, miq të afërm e jo vetëm, do të mblidhen tek “Milenium” aty ku do të shfaqet një film dokumentar mbi jetën dhe karrierën e politikanit dhe profesorit të njohur.

Përkujtimorja ndaj Luan Hajdaragës bën bashkë socialistët, Meta nuk humb rastin të “pajtohet” me të gjithë (FOTO)

Java News - 09.10.2019

Një aktivitet në përkujtim të të ndjerit Luan Hajdaraga, ka mbledhur socialistët në Tiranë. Mes të pranishmëve ka qenë edhe presidenti Ilir Meta, që është shfaqur miqësor me “armiqtë” e tij.

Rudina Hajdari jep lajmin e keq për shqiptarët

Albeu.com - 09.10.2019

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar përmes një postimi në Twiter për hapjen e neogociatave me Bashkimin Europian. Pas Holandës që ka dalë kundër dhe Francës që ende nuk ka dalë me një përgjigje, ...