TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E zhveshur për 30 vjetorin e lindjes, Bebe: Ja pse e postova foton

Mapo - 11.09.2019

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka treguar së fundmi “historinë” që fshihet pas fotos provokuese që postoi në “Instagram” për 30 vjetorin e saj të lindjes.

Pasi u shfaq tërësisht e zhveshur, këngëtarja shqiptare tregon çfarë e shtyu për të postuar foton

Botasot - 11.09.2019

Në ditën e saj të lindjes Bebe Rexha tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një foto në të cilën shfaqej gati e zhveshur tërësisht. Këngëtarja pozoi ‘topless’ me këmbët e hapura dhe në foto shihej duke ...

Babai i kërkoi ta hiqte foton lakuriqe, Bebe Rexha iu përgjigj kështu?

Zeri - 10.09.2019

Babai i këngëtares shqiptare Bebe Rexha, i kishte thënë asaj ta largonte nga rrjetet sociale një foto gati tërësisht lakuriqe, të cilën ajo e kishte publikuar për datëlindjen e saj, transmeton ...