TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Publikohen pamjet: Enca nis xhirimet në filmin e ri të Ermal Mamaqit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia. Pas “Dy gisht mjaltë” Ermali ka nisur punën për një tjetër komedi , por nuk ...

E konfirmon Ermali, Enca tani edhe aktore

Zhurnal - 14.08.2019

Enca Haxhia do ta provojë veten në një profesion të ri. Ermal Mamaqi pas suksesit me “2 gisht mjaltë”, ka nisur punën për filmin e ri, shkruan lajmi.net.Kësaj radhe, ai konfirmoi se në rolin e ...

Enca bëhet pjesë e një filmi, dalin pamjet e para

Botasot - 14.08.2019

Prej kohësh tanimë qarkullon lajmi se Ermal Mamaqi është duke bërë një film të ri dhe se do ketë një super kast. Është mësuar se këngëtarja e famshme, që numëron miliona shikime me këngët e saj dhe ...

Enca Haxhia, pjesë e komedisë së dytë të Ermal Mamaqit

Mapo - 14.08.2019

Ermal Mamaqi duket se ka mbledhur rreth vetes për filmin e tij të dytë komedi emra mjaft të njohur. Një ndër to është zbuluar se do të jetë këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron miliona shikime në ...

Pas suksesit të Dy Gisht Mjaltë, Mamaqi nis xhirimet e filmit të ri

Mapo - 13.08.2019

Ermal Mamaqi, sikurse e ka bërë të ditur edhe më parë, do të sjellë për kinematë shqiptare një tjetër film komedi, pas suksesit të “Dy Gisht Mjaltë”. Përmes një fotografie të postuar në rrjetin ...

Ermal Mamaqi nis xhirimet e filmit të ri, ja kush e zëvendëson Elvana Gjatën

Durres Lajm - 13.08.2019

Pas suksesit të filmit komedi "Dy gisht mjaltë", Ermal Mamaqi do të sjellë një film të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë moderatori përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaqet me grupin e punës dhe ...

Zbulohen detajet e para nga filmi i ri i Ermal Mamaqit, pjesë të tij partneri i moderatores shqiptare (FOTO)

Tetova Sot - 13.08.2019

Ermal Mamaqi njoftoi dje se ka nisur xhirimet e filmit më të ri që do të jetë një tjetër sukses. Moderatori i njohur publikoi dje një foto ku shfaqej me stafin e ri të filmit, ndërsa shkruante se së ...

Ekskluzive: Enca në shesh xhirim me Ermalin, pjesë e filmit të tij të ri

Tetova Sot - 14.08.2019

Prej kohësh tanimë qarkullon lajmi se Ermal Mamamqi është duke bërë një film të ri dhe se do ketë një super kast dhe ja ku e keni! Është mësuar se këngëtarja e famshme, që numëron miliona shikime me ...