TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vëllai i Pablo Escobar kërcënon Elon Muskun, shkaku i flakëhedhësit

Telegrafi - 22.10.2019

Vëllai i Pablo Escobar është kërcënuar se do të “mposhtë” Elon Muskun pasi themeluesi i Tesla-s filloi të shesë një lloj të flakëhedhësve, të cilin z. Escobar thotë se ai dhe vëllai i tij projektuan.

Vëllai i Pablo Escobar kërcënon Elon Musk

Gazeta Tema - 22.10.2019

Vëllai i narkotrafikantit famëkeq Pablo Escobar ka kërcënuar se do të padisë për 100 milionë dollarë Elon Musk, pasi e akuzon se i ka vjedhur planet për të ndërtuar një flakëhedhëse.

Flet pas 25 vitesh gruaja e Pablo Eskobarit! Të pathënat e vejushës së narkotrafikantit

Top Channel - 21.10.2019

Maria Isabel Santos, e njohur më përpara si Victoria Eugenia Henao, e veja e Pablo Escobarit tregon jetën e saj pranë narkotrafikantit dhe përndjekjet pas vdekjes së tij.

Flet pas 25 vitesh gruaja e Pablo Eskobarit! Të pathënat e vejushës së narkotrafikantit

Zhurnal - 21.10.2019

Maria Isabel Santos, e njohur më përpara si Victoria Eugenia Henao, e veja e Pablo Escobarit tregon jetën e saj pranë narkotrafikantit dhe përndjekjet pas vdekjes së tij.

Flet pas 25 vitesh gruaja e Pablo Eskobarit! Të pathënat e vejushës së narkotrafikantit

Portalb - 21.10.2019

Gjatë intervistës për Telemundo ajo ka treguar copëzat të jetës së saj, të treguara dhe në librin e shkruar prej saj ‘Jeta ime, burgu im krah Pablo Escobar’, transmeton TCH .