TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Video që ka pushtuar rrjetet sociale dhe ka ngjallur debat për gjendjen fizike të Eden Hazard

Gazeta Express - 11.07.2019

Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të ...

Hazardi tani është lojtar i Real Madridit, por ende mban në zemër Chelsean – këtë e tregon telefoni i tij

Telegrafi - 11.07.2019

Eden Hazard mund të jetë një lojtar i Real Madridit, por dashuria e tij për ish- klubin Chelsea është ende e fortë. 28-vjeçari, i cili u bashkua me Los Blancos muajin e kaluar në një marrëveshje 88 ...

Hazard mbipeshë, tifozët e Realit të frikësuar për gjendjen fizike (VIDEO)

Albeu.com - 11.07.2019

Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve me Realin në Kanada. Tifozët janë tallur me 28-vjeçarin teksa dyshojnë për gjendjen fizike të belgut, për të cilin ...