TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vdekja e Emiliano Sala, atopsia zbulon detaje të reja

Alsat - 14.08.2019

Pistë e re rreth vdekjes tragjike të ish-futbollistit, Emiliano Sala. Sulmuesi i Nantes, i cili kishte arritur akordin për tu bashkuar me skuadrën e Cardiff City në Premier League angleze u nda nga ...

Detaje të reja nga vdekja e Sala, ja me çfarë u helmua në avion

Mapo - 14.08.2019

U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia ...

Emiliano Salah vdiq nga helmimi me monoksid karboni, para se aeroplani të përplasej në det

Telegrafi - 14.08.2019

Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i ia mori jetën sulmuesit argjentinas Emiliano Sala, i cili kishte nënshkruar me Cardiff Cityn.

Vdekja e Emiliano Sala, hetimet nxjerrin fakte të reja tronditëse

BalkanWeb - 14.08.2019

Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku ...

Sala, para rrëzimit u ‘godit’ nga monoksidi i karbonit?

Alsat - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat, kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 ...

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

Gazeta Express - 14.08.2019

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit.

Zbulohet një detaj i rëndësishëm nga aksidenti i Emiliano Sala

Lajmi.net - 14.08.2019

Argjentinasi dhe piloti David Ibbotson, gjetën vdekjen pas rrëzimit të aeroplanit më 21 janar, kur po udhëtonin drejt Cardiffit nga qyteti francez, Nantes.

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit Emiliano Sala

Zeri - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.

Detaje të reja nga vdekja e Sala, ja me çfarë u helmua në avion

Flaka - 14.08.2019

U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia ...

Zbulohet: Sala vdiq pas helmimit me monoksid karboni

Botasot - 14.08.2019

Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i kushtoi vdekjen sulmuesit argjentinas Emiliano Sala.

Vdekja e futbollistit Sala, dalin në dritë fakte të reja tronditëse

Durres Lajm - 14.08.2019

Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku ...

Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

Albeu.com - 14.08.2019

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar . Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit.

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit

Botasot - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.

Zbulimi shokues, Emiliano Sala vdiq nga helmimi me monoksid karboni

Gazeta Tema - 14.08.2019

Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i kushtoi vdekjen sulmuesit argjentinas Emiliano Sala.

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit

Tetova Sot - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.