TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Largohet Icardi, Interi e transferon yllin e Juventusit

Lajmi.net - 12.06.2019

Është trajneri Antonio Conte që nuk po llogarit në shërbimet e sulmuesit argjentinas, që në vitet e fundit ka qenë lojtari kryesor i Interit. Inter janë duke konsideruar mundësinë e përfshirjes së ...

Rikthehet pista Icardi – Dybala, Interi dhe Juventusi shumë afër marrëveshjes

Telegrafi - 12.06.2019

Interi është duke shpresuar që ta largojë në këtë verë Mauro Icardin, në mënyrë që ta transferojë Paulo Dybalan nga Juventusi. Sipas mediave në Itali, Antonio Conte ka kërkuar nga bordi i klubit ...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

Gazeta Express - 12.06.2019

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me ...

Presidenti i Napolit, De Laurentiis: Nuk do ta blija kurrë Icardin

Telegrafi - 11.06.2019

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka përjashtuar një lëvizje për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, por e la derën hapur për James Rodriguez.

Një pretendent më pak për Icardin, Napoli nuk e do!

SuperSport - 11.06.2019

Një pretendent më pak për të marrë shërbimet e Mauro Icardit. Nëse Roma u refuzua nga vetë sulmuesi i Interit, Napoli nuk do të jetë më një opsion për të ardhmen e numrit 9 zikaltër i cili është ...

ADL: Icardi? Jo. James e Lozano? Do të shohim

VeqSport - 11.06.2019

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka deklaruar haptazi se nuk është i interesuar për transferimin e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi. ”Nuk do ta blejë atë”, ishte përgjigja e hapur e ...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

Zhurnal - 12.06.2019

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me ...

Katër klube pas Mauro Icardit – situata e secilit klub me bisedime, pagë dhe kërkesa të lojtarit

Telegrafi - 10.06.2019

Në Itali duken të bindur për largimin e Mauro Icardit nga Interit dhe kjo është theksuar më shumë prej se trajner ka ardhur Antonio Conte. Gazeta italiane Tuttosport e ka analizuar secilën nga katër ...