TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tayna në pushime, shoqërohet nga ‘dashuritë’ e saj

Lajmi.net - 12.06.2019

Tayna, është një prej rep-artisteve e cila po vazhdon të ketë sukses me muzikë, shkruan lajmi.net. Ajo, përkundër angazhimeve të shumta ka gjetur kohë edhe për psuhime dhe nga atje ka postuar foto ku ...

Tayna ngre temperaturat, publikon foto vetëm me bikini (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.06.2019

Reperja e njohur dhe shumë e talentuar, Tayna po i shijon pa fund ditët e para të verës. Ndonëse temperaturat janë rritur, reperja nga Prizreni po e bën edhe më ‘nxehtë’ me linjat e saj seksi.

Tayna e nis ditën me video në bikini

Lajmi.net - 12.06.2019

Tayna ka publikuar një video të re në Instagram, në të cilën u shfaq në bikini, shkruan lajmi.net. Rep-artistja kishte vënë në plan të parë gjoksin, ndërsa po relaksohej në rrezet e diellit të këtij ...

Tayna nuk ndalet me foto seksi, paralajmëron diçka të re

Gazeta Express - 11.06.2019

Reperja Tayna ka postuar përsëri disa foto dhe video seksi, që duket se janë nga ndonjë videoklip i saj Reperja Tayna nuk ka të ndalur me krijimet e saj, derisa shumë shpejt ajo do të lansojë edhe ...

Tayna publikon video provokuese nga vetura, kjo pjesë e trupit të saj bie në sy

Zhurnal - 11.06.2019

Tayna është këngëtarja që u bë e njohur në publik e në media verën kaluar. Ajo është këngëtarja që u bë tejet e pëlqyer qysh me këngën e parë dhe po vazhdon të jetë e tillë, përcjell ORAinfo.

Tayna shfaqet provokuese në bikini

Telegrafi - 11.06.2019

Tashmë ka nisur të punojë për video projektin e radhës dhe pritet që shumë shpejt të vjen me një të re para fansave. Bëhet fjalë për sensacionin e vitit të kaluar, Taynën, e cila ka publikuar disa ...

Tayna në pushime, shoqërohet nga ‘dashuritë’ e saj

Zeri - 12.06.2019

Tayna ka nisur pushimet. Tayna, është një prej rep-artisteve e cila po vazhdon të ketë sukses me muzikë, shkruan lajmi.net. Ajo, përkundër angazhimeve të shumta ka gjetur kohë edhe për psuhime dhe ...

Tayna zbulon imazhe nga klipi i ri?

Lajmi.net - 11.06.2019

Tayna ka ditë që ka paralajmëruar këngën e saj të re, minuta më parë reperja publikoi disa fotografi të cilat mendohen se i përkasin klipit të ri, shkruan lajmi.net.

Tayna e nis ditën me video në bikini

Botasot - 12.06.2019

Për Taynën, vera tashmë ka filluar. Tayna ka publikuar një video të re në Instagram, në të cilën u shfaq në bikini. Rep-artistja kishte vënë në plan të parë gjoksin, ndërsa po relaksohej në rrezet e ...

Tayna zbulon imazhe nga klipi i ri?

Botasot - 11.06.2019

Me imazhet e publikuara Tayna nxiti dyshimet se është duke punuar për videoklipin e ri. Tayna ka ditë që ka paralajmëruar këngën e saj të re, minuta më parë reperja publikoi disa fotografi të cilat ...

Tayna zbulon imazhe nga klipi i ri?

Tetova Sot - 11.06.2019

Me imazhet e publikuara Tayna nxiti dyshimet se është duke punuar për videoklipin e ri. Tayna ka ditë që ka paralajmëruar këngën e saj të re, minuta më parë reperja publikoi disa fotografi të cilat ...