TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Legjenda e Liverpoolit pret “parkim autobusi” nga Mourinho

Koha.net - 12.10.2017

Legjenda e Liverpoolit, Kenny Dalglish beson se Manchester Unitedi do të përballet me ish-ekipin e tij duke përdorur sistem mbrojtës. Unitedi ka filluar sezonin në formë të mirë duke barazuar vetëm ...

Jose e kërkon me çdo kusht Kanen, United ofron 188 milionë euro

Telegrafi - 12.10.2017

Manchester United ka marr dritën e gjelbër nga Jose Mourinhon që të bëjë ofertë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane. The Sun shkruan se Mourinho ka kërkuar që të thyhet rekordi botëror duke ...

Manchester United “blindon” Mourinhon, kontratë pesëvjeçare dhe 14 milionë në sezon

Gazeta Tema - 12.10.2017

E ardhmja e trajnerit, Jose Mourinho, është e lidhur me klubin e Manchester United, kjo pasi drejtuesit e skuadrës kanë besim absolut tek portugezi i cili është duke bërë një punë të madhe me “Djajtë ...

Askush nuk largohet nga Anglia

Top Channel - 12.10.2017

Jose Mourinho, Juan Mata dhe Mesut Ozil duket se nuk kanë destinacion tjetër përveçse Premier League. Sipas asaj që publikohet në tabloidin “The Sun”, Manchester United po mendon për rinovimin e ...

Man.United-Jose Mourinho gati rinovimi, £65 milionë për pesë vjet

Durres Lajm - 12.10.2017

Manchester United dhe Jose Mourinho do të nënshkruajnë kontratën e re të bashkëpunimit! “The Sun” bën me dije se klubi i “Djajve të Kuq” dëshiron të blindojë trajnerin portugez të cilit i ka ofruar ...

Mourinho, rinovim “faraonik” për 5 sezone

SuperSport - 12.10.2017

Manchester United kërkon të blindojë Portugezin Jose Mourinhon me mega kontratën prej 75 milionë eurosh deri në vitin 2022. Tekniku i djajve të kuq nuk duket të ketë kundërshtime dhe pritet të ...

Mourinho nënshkruan me klubin e madh nga Liga e Kampionëve

Lajmi.net - 12.10.2017

. Jose Mourinho është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në Manchester United. “The Sun” shkruan se “Red Devils” dëhsirojnë të finalizojnë marrëveshjen me Mourinhon për kontratë të re ...

Mourinho i tregon çmimin Barcelonës për Martialin, por ia jep edhe një mundësi shkëmbimi

Telegrafi - 12.10.2017

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, i është përgjigjur interesimit të Barcelonës për Anthony Martialin. Barca dhe Arsenal janë vënë në kontakt me Unitedin për yllin francez.

​Kontratë pesë vjeçare dhe 14 milionë euro në sezon për Mourinhon

Gazeta Express - 12.10.2017

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të kënaqur me punën që po bën Jose ...

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

Telegrafi - 12.10.2017

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite.

Dalglish: Pres “parkim autobusi” nga Mourinho

Java News - 12.10.2017

Legjenda e Liverpoolit, Kenny Dalglish beson se Manchester Unitedi do të përballet me ish-ekipin e tij duke përdorur sistem mbrojtës.Unitedi ka filluar sezonin në formë të mirë duke barazuar vetëm ...

Jose e kërkon e me çdo kusht Kanen, United ofron 188 milionë euro

Almakos - 12.10.2017

Manchester United ka marr dritën e gjelbër nga Jose Mourinhon që të bëjë ofertë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane. The Sun shkruan se Mourinho ka kërkuar që të thyhet rekordi botëror duke ...

Mourinho i tregon çmimin Barcelonës për Martialin, por ia jep edhe një mundësi shkëmbimi

Almakos - 12.10.2017

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, i është përgjigjur interesimit të Barcelonës për Anthony Martialin. Barca dhe Arsenal janë vënë në kontakt me Unitedin për yllin francez.

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

Almakos - 12.10.2017

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite.

Mourinho: Ndeshja kundër Liverpoolit është si krejt ndeshjet tjera

Koha.net - 11.10.2017

Jose Mourinho ka tentuar të ulë rëndësinë e vizitës së Manchester Unitedit te Liverpooli të shtunën, duke htënë se ndeshja ka vlerën e tri pikëve, si të gjitha ndeshjet tjera.

Martial tek Barcelona është një mundësi reale që pret vendimin e katalanasve

Albeu.com - 12.10.2017

Trajneri i Manchester United , Jose Mourinho , i është përgjigjur interesimit të Barcelonës për Anthony Martialin. Barca dhe Arsenal janë vënë në kontakt me Unitedin për yllin francez.

Manchester United ia gjen ilaçin Mourinhos, në kontratën e re i fusin "një kleçkë"

Albeu.com - 12.10.2017

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite.

Mourinho flet për ndeshjen me Liverpoolin

Zhurnal - 11.10.2017

Mourinho flet për ndeshjen me Liverpoolin Jose Mourinho ka tentuar të ulë rëndësinë e vizitës së Manchester Unitedit te Liverpooli të shtunën, duke thënë se ndeshja ka vlerën e tri pikëve, si të ...

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

Zhurnal - 12.10.2017

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit.

Manchester United ia gjen ilaçin Mourinhos, në kontratën e re i fusin “një kleçkë”

Portalb - 12.10.2017

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite.

Mou me kontrate te re – ja edhe sa vjet ne United

Shqipmedia - 12.10.2017

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite.