TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

Lajmi.net - 16.04.2019

Nora dhe Era Istrefi kanë publikuar disa sekuenca të këngës së re. Nora dhe Era Istrefi edhe pak ditë publikojnë duetin e shumëpritur nga fansat e tyre, shkruan lajmi.net.

Publikohet video e shkurtër e këngës së Era dhe Nora Istrefit

Telegrafi - 16.04.2019

Era dhe Nora Istrefi tashmë duket se kanë finalizuar projektin e ri muzikor. Motrat Istrefi tash e sa kohë janë duke punuar në këngën e re, e cila pritet të publikohet ditën e premte.

Publikohet pak nga projekti i motrave Istrefi

Gazeta Express - 16.04.2019

Era dhe Nora Istrefi së shpejti do të vijnë me këngën “Nuk e di”. Dy këngëtaret e njohur shqiptare, Era dhe Nora së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre, të cilin e kanë paralajmëruar muaj ...

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante

Lajmi.net - 15.04.2019

Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan lajmi.net.

Vjen paraqitja e radhës, tepër seksi e Norës

Gazeta Express - 15.04.2019

Deri me datën 19 prill, kur del edhe kënga më e re e Norës me Era Istrefin, ajo ka zgjedhur që të postojë fotografi seksi në Instagram Nora Istrefi ka vazhduar që të sjell fotografi seksi në rrjetet ...

Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

Almakos - 16.04.2019

Nora dhe Era Istrefi kanë publikuar disa sekuenca të këngës së re. Nora dhe Era Istrefi edhe pak ditë publikojnë duetin e shumëpritur nga fansat e tyre, shkruan lajmi.net.

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante

Almakos - 15.04.2019

Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan lajmi.net.

Nora shfaqet seksi në të kuqe

Botasot - 15.04.2019

Deri me datën 19 prill, kur del edhe kënga më e re e Norës me Era Istrefin, ajo ka zgjedhur që të postojë fotografi seksi në Instagram Nora Istrefi ka vazhduar që të sjell fotografi seksi në rrjetet ...

Nuk zhvishet por kaq seksi duket në të kuqe Nora (FOTO)

Zeri - 15.04.2019

Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante.