TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Besnik Tahiri: Për 20 vite kam shërbyer me nderë, garoj me vizion të qartë

Gazeta Express - 20.09.2019

Besnik Tahiri, kandidat për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD ka thënë se po garon jo për të eksperimentuar por për të kryer punë me vizion të qartë profesional dhe politik, raporton Gazeta ...

Rrugëtimi i Besnik Tahirit në profesione të ndryshme që mund të shërbejë si model për të rinjtë

Botasot - 20.09.2019

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD Besnik Tahiri, ka treguar rrugëtimin e tij politik dhe akademik për gjatë 20 viteve. Tahiri, ka theksuar se për 20 vit ka shërbyer me nderë ...

Tahiri: Për 20 vjet secilën punë dhe detyrë e kam kryer me nderë

Medial - 20.09.2019

Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Besnik Tahiri, i është drejtuar me një mesazh qytetarëve të Kosovës. Në mesazhin e tij ai ka shkruajtur se përfaqësimin e ...

Tahiri: Rrugëtimi nga Britania me ushtarët e KFOR-it dhe sukseset 20 vite pas luftës

Telegrafi - 20.09.2019

Kandidati për deputet nga AAK-ja, Besnik Tahiri, ka kërkuar besimin e qytetarëve në zgjedhjet e 6 tetorit. Përmes një shkrimi të gjatë në profilin e tij zyrtar në Facebook, ai ka thënë se, për 20 ...