TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hysaj pranë gjigantit spanjoll

Koha.net - 11.07.2019

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Elseid Hysaj, është pranë transferimit te skuadra spanjolle, Atletico Madrid, kanë njoftuar mediumet në Itali dhe Spanjë.

Hysaj pranë Atletico/ Transferimi drejt zyrtarizimit

Top Channel - 11.07.2019

Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran i kombëtares shqiptare të futbollit ka pranuar parimisht kalimin te Atletiko e Madridit si skuadra më serioze në ...

Hysaj bëhet me skuadër të re, transferimi drejt zyrtarizimit

Albeu.com - 11.07.2019

Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran ka pranuar parimisht kalimin te Atletico e Madridit . Atletico Madrid është ajo që ka insistuar në firmën me ...

Hysaj pëfrundon në Spanjë

Shqipmedia - 11.07.2019

Është gati e konfirmuar se Elseid Hysaj nuk do vazhdojë të jetë pjesë e Napolit për sezonin e ardhshëm. Shkodrani nuk i pëlqen Ancelottit dhe largimi është zgjidhja më e mirë.

Marrëveshja është mbyllur në Itali, ky është gjigandi spanjoll ku do transferohet Elseid Hysaj

SOT - 11.07.2019

Elseid Hysaj do largohet nga Napoli këtë merkato vere, pasi sezonin e fundit u shndërrua në një lojtar stoli.Futbollisti i kombëtares shqiptare, duket se do luajë në Spanjë, pasi është gjithmonë e më ...

Arrihet marrëveshja, Hysaj bëhet me skuadër të re

Lajmi.net - 11.07.2019

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare është shumë pranë transferimit te Atletcio Madrid. Gazeta italiane ‘La Repubblica’ bën të ditur se drejtuesit e Napolit kanë arritur marrëveshje me ‘Los Colchoneros’, ...

Akord total mes klubeve, Hysaj zgjedh ekipin e ri!

BalkanWeb - 11.07.2019

Elseid Hysaj-Napoli është një bashkëjetesë e destinuar të përfundoj në divorc, kjo një zgjedhje e kushtëzuar shumë nga vendimi i C.Ancelottit i cili nuk e sheh Hysajn si titullar në skemat e tij.

Elseid Hysaj largohet nga Napoli, mediet në Itali zbulojnë skuadrën e re të mbrojtësit nga Shqipëria

Zeri - 11.07.2019

Mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli, pas plotë pesë edicionesh me klubin napolitan, shkruan Zëri.info. Sipas medieve në Itali, reprezentuesi shqiptar do të largohet nga ...

Elseid Hysaj largohet nga Napoli, transferohet te gjigandët spanjoll!

InfoSport - 11.07.2019

Elseid Hysaj pas plotë 5 sezonesh do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë në Spanjë, më ...

Elseid Hysaj pranë kalimit tek Atletico Madrid

Botasot - 11.07.2019

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica.

E konfirmuar, Hysaj largohet nga Napoli për t’u transferuar drejt Madridit

LajmiFundit - 10.07.2019

Atletico Madridi pritet ta zyrtarizojë shumë shpejt transferimin e Elseid Hysajt. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka vendosur të largohet nga Napoli dhe mediat spanjolle shkruajnë se në ditët në ...

Arrihet akordi, Hysaj te Atletico Madrid

SuperSport - 10.07.2019

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los ...

Nuk ka më dyshime, Hysaj do të transferohet tek…

Flaka - 10.07.2019

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli, pas plotë 5 sezonesh me italianët. Sipas lajmeve më të fundit, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë në Spanjë, më saktësisht tek Atletiko Madridi.

Hysaj bën të pamundurën, i heq kapakun shishes me motor uji (VIDEO)

Albeu.com - 10.07.2019

Kohët e fundit, një sfidë po çmend të gjitha rrjetet sociale. E quajtur “Sfida e shishes ”, personat që e kryejnë, duhet të heqin me këmbë teksa rrotullohen kapakun e një shisheje.

Hysaj është pothuajse i Atletico Madridit

Gazeta Express - 10.07.2019

Atletico Madridi pritet ta zyrtarizojë shumë shpejt transferimin e Elseid Hysajt. Mbrojtësi i djathtë ka vendosur të largohet nga Napoli dhe mediat spanjolle shkruajnë se në orët apo ditët në vazhdim ...

Hysaj pranë gjigantit spanjoll

Botasot - 12.07.2019

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Elseid Hysaj, është pranë transferimit te skuadra spanjolle, Atletico Madrid, kanë njoftuar mediumet në Itali dhe Spanjë.

De Laurentis e konfirmon: Hysaj drejt Atletikos, spanjollët me ofertë konkrete

SOT - 12.07.2019

Është gati e konfirmuar se Elseid Hysaj nuk do vazhdojë të jetë pjesë e Napolit për sezonin e ardhshëm. Shkodrani nuk i pëlqen Ançelotit dhe largimi është zgjidhja më e mirë.

Elseid Hysaj nga Seria A vazhdon në La Liga

Alsat - 11.07.2019

Elseid Hysaj pas plotë 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko ...

Hysaj pranë kalimit tek skuadra e njohur spanjolle

Ina - 11.07.2019

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica.

Arrihet akordi, Hysaj tek Atletico Madrid

Durres Lajm - 11.07.2019

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los ...

Hysaj është pothuajse i Atletico Madridit

Botasot - 10.07.2019

Atletico Madridi pritet ta zyrtarizojë shumë shpejt transferimin e Elseid Hysajt. Mbrojtësi i djathtë ka vendosur të largohet nga Napoli dhe mediat spanjolle shkruajnë se në orët apo ditët në vazhdim ...

Arrihet akordi, Elseid Hysaj te Atletico Madrid

Gazeta Tema - 11.07.2019

Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los ...

Hysaj është pothuajse i Atletico Madridit

Tetova Sot - 10.07.2019

Atletico Madridi pritet ta zyrtarizojë shumë shpejt transferimin e Elseid Hysajt. Mbrojtësi i djathtë ka vendosur të largohet nga Napoli dhe mediat spanjolle shkruajnë se në orët apo ditët në vazhdim ...