TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basha i pandehur për falsifikim/ Reagon kryetari i FRPD-së: "What the f...” ishte kjo akuzë qesharake!

SOT - 08.11.2019

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi ka komentuar akuzën për falsifikim për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Ai shprehet se ka marrë fund përralla me para ruse dhe me pastrime parash.

“WTF Edi Rama”/  Belind Këlliçi reagon: Merr fund përralla me para ruse dhe pastrim parash

Top Channel - 08.11.2019

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me hetimet që po bëhen ndaj PD-së për lobimet në Amerikë. Ai shkruan: Perralla e Edi Kajmakut dhe Taulant ...

“WTF Edi Rama”/ Këlliçi: Merr fund përralla me para ruse dhe pastrim parash

Botasot - 08.11.2019

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me hetimet që po bëhen ndaj PD-së për lobimet në Amerikë. Ai shkruan: Perralla e Edi Kajmakut dhe Taulant ...