TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ky version me çifteli i Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit

Gazeta Express - 12.10.2017

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e padiskutushëm të Lous Fonsit, ...

Versioni që nuk e keni dëgjuar kurrë, Despacito me çifteli (VIDEO)

Albeu.com - 12.10.2017

Padyshim që kënga " Despacito " ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 4.4 miliardëklikime. Duke marrë parasysh se rreth 7 milirdë është gjithsejpopullsia njerëzore ...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito” (Video)

Almakos - 12.10.2017

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit.

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito” (Video)

Telegrafi - 12.10.2017

Vjen edhe një version i “Despacito-s”, por kësaj here shumë më ndryshe Hiti “Despacito” i cili deri më tani ka grumbulluar mbi 4 miliardë klikime në kanalin zyrtar “Youtube” është bërë cover në shumë ...

Despacito sërish nuk ndalet, trondit Youtube

Albeu.com - 12.10.2017

Kënga “ Despacito ” është bërë tashmë fenomenale dhe ka arritur rreth 4,002,705,832 shikime shkruan Forbes dhe sigurisht do të vazhdojë të klikohet dhe të dëgjohet.

“Despacito” thyen rekordin në YouTube, bëhet videoja e parë që merr katër miliardë shikime (Video)

Telegrafi - 12.10.2017

Në fillim të gushtit, kënga latine “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee u kurorëzua si videoja më të shikuar në historinë e YouTube me 3 miliardë shikime.

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

Gazeta Express - 12.10.2017

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në ...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

Antpress - 12.10.2017

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube.

Despacito në versionin me çifteli (Video)

LajmiFundit - 12.10.2017

Një ndër këngët më të klikuara në botë është ‘’Despacito’’, ndërsa versione të ndryshme nuk ndalojnë së publikuar. Një prej tyre e ka sjell edhe artisti shqiptar, Fatmir Makolli, i cili njihet si një ...

“Despacito” thyen rekordin në YouTube, bëhet videoja e parë që merr katër miliardë shikime (Video)

Almakos - 12.10.2017

Në fillim të gushtit, kënga latine “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee u kurorëzua si videoja më të shikuar në historinë e YouTube me 3 miliardë shikime.

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube (Video)

Zhurnal - 12.10.2017

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube (Video) Loading... “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë ...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito” (Video)

Ina - 12.10.2017

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit.

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

Durres Lajm - 12.10.2017

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube.

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito”

Lajmi.net - 12.10.2017

“Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube. Kënga është bërë edhe “cover” duke ardhur edhe në versione të ndryshme anembanë globit, shkruan ...

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito” (Video)

Zhurnal - 12.10.2017

Fatmir Makolli sjell me çifteli “Despacito” (Video) Loading... “Despacito” është bërë kënga më e shikuar në botë duke arritur katër miliardë sosh në YouTube.