TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Big Mama në zi, i vdes personi më i dashur

Shqipmedia - 09.11.2019

Ky nëntor do t’i sjellë përgjithnjë kujtime të hidhura, këngëtares shumë të dashur Big Mama. Këngëtarja ka humbur babain dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale..

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, ndahet nga jeta parakohe babai i saj (FOTO)

SOT - 09.11.2019

Këngëtarja Big Mama ka humbur sot personin e saj më të dashur, babain. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ku njofton se i ati ka ndërruar jetë pas një ...

Big Mama në zi, i vdes babai

Lajmi.net - 09.11.2019

Big Mama ditën e sotme me zemër të thyer njoftoi se e humbi babanë e saj, shkruan lajmi.net. Ajo përmes një postimi në Instagram, njoftoi se pas një sëmundje, ka ndërruar jetë babai i saj, Adi Kasami.

Big Mama njofton se ka humbur babanë e saj

Telegrafi - 09.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i mori jetën.

Vdes babai i Big Mamës

Botasot - 09.11.2019

Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim.

Big Mama në zi, i vdes babai

Alb Portali - 09.11.2019

Burimi: Big Mama në zi, i vdes babai Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga © ...

Big Mama humb njeriun më të dashur

Flaka - 09.11.2019

Besiana Kasami e njohur me emrin artistik Big Bama para pak çastesh ka ndarë një lajm të keq me miqtë e saj në rrjetet sociale. Ajo ka njoftuar se është ndarë nga jeta prindi i saj, Adi Kasami, ...

Vdes babai i Big Mamës

Gazeta Express - 09.11.2019

Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim.

Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.11.2019

Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami . Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami , ...

FOTO/ Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë

Tetova Sot - 09.11.2019

Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, njofton vdekjen e babait

Mapo - 09.11.2019

Këngëtarja shqiptare që jeton në Tetovë, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim.

Ndërron jetë babai i Big Mamës, Adi Kasami

Alsat - 09.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i ...

Ndërron jetë babai i Big Mamës, Adi Kasami

Zhurnal - 09.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Big Mama, është zgjuar me një lajm të kobshëm ditën e së shtunës. Kjo pasi babai i saj, Adi Kasami, është ndarë nga jeta pas një sëmundje që i ...

Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë

Ina - 09.11.2019

Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram.

Vdes babai i Big Mamës

Zeri - 09.11.2019

Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka humbur personin më të dashur. Në një postim në rrjetet sociale ajo ka njoftuar se pas një sëmundje babai i saj ka ndërruar jetë. “Njoftim.