TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Leonora Jakupi me dedikim emocional ndaj nënës së saj: Ti je dhe do mbetesh dashuria ime më e madhe

Telegrafi - 08.11.2019

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e ka treguar shumë herë është shumë e lidhur me familjarët e saj. E premtja ka qenë një ditë tejet e veçantë për këngëtaren, kjo pasi nëna e saj feston ...

Leonora Poloska rrëfen historinë e njohjes me Andin Randobravën

Lajmi.net - 08.11.2019

Leonora Poloska ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka pak javë që është rikthyer në skenën muzikore me një projekt të ri, pas rreth ...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

Gazeta Express - 08.11.2019

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për ...

Leonora Jakupi na e tregon gjoksin i cili po i “eksplodon”

InfoKosova - 08.11.2019

Leonora Jakupi sot ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan “InfoKosova”. Sabriu dhe Leonora që moti e kanë thënë se do ta bëjnë një këngë bashkë.

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re “Simpatia e shkolles”

Telegrafi - 08.11.2019

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Simpatia e shkolles” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

Zhurnal - 08.11.2019

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të ...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Botasot - 08.11.2019

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikort.

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi sapo e publikuan këngën e tyre

InfoKosova - 08.11.2019

Dy klëngëtarët tanë Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar këngën e tyre. Kënga është bërë për fundvit dhe është rexhistruar për një emision televiziv.

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Alb Portali - 08.11.2019

Burimi: “Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur.

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje me një postim plot ndjenja

Lajmi.net - 08.11.2019

Leonora Jakupi para pak minutave shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të uruar nënën e saj për ditëlindje, shkruan lajmi.net. Ajo ndau një fotografi të ëmës në Instagram ku shkroi: “O Nënë, o ...

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu sjellin të premten bashkëpunimin e ri

Alsat - 07.11.2019

Këngëtarët e njohur të skenës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, janë bërë bashkë për një duet. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora ...

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

Zhurnal - 07.11.2019

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja ...

E akuzojnë për operacioni plastike, Leonora tregon sekretin: Të siguroj me jetë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

Zhurnal - 07.11.2019

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave.

Leonora Jakupi reagon pasi e pyesin a ke operacione plastike

Lajmi.net - 07.11.2019

Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë, shkruan lajmi.net. Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr komplimente të shumta nga ...

Reagimi i Leonora Jakupit kur pyetet për ndërhyrjet kirurgjike

Telegrafi - 07.11.2019

Ajo është njëra nga artistet më të dashura për publikun, gjersa me zërin e veçantë ka arritur të rrëmbejë një numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Drenica, Leonora Jakupi, e cila ...

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë

Gazeta Express - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

FOTO/ E akuzojnë për operacioni plastike Leonora Jakupi tregon sekretin e ndryshimit

Tetova Sot - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Lajmi.net - 08.11.2019

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull “Simpatia e shkollës”, të cilën e sjellin me plot ...

Sabria e Leonora lansojnë këngën e “Simpatia e Shkollës” (VIDEO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për ...

“Simpatia e shkollës” – Sabriu me Leonorën! (VIDEO)

Ina - 09.11.2019

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” ...