TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vlorë/ Ja kush është 33-vjeçari që mbeti i vdekur

SOT - 21.04.2017

Personi në foto është Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që mbeti i vdekur dje në Vlorë. Ai u vra në një lokal nate në zonën e Ujit të Ftohtë. Dyshimet janë se krimi ka lidhje me një vrasje që Gjioveshaj ...

Breshëritë në lokalin e natës me muzikë në Vlorë, ja kush janë të plagosurit

LajmiFundit - 21.04.2017

Dy persona kanë hyrë në një lokal me muzike live mbrëmjen e së enjtes në Vlorë, duke ekzekutuar 33 – vjeçarin Ergys Gjioveshaj. Nga plumbat, mbetën të plagosur 3 persona të tjerë.

Masakra në Vlorë, plumba në xhamat e lokalit dhe ?lumë? gjaku në oborr (FOTO LAJM)

Albeu.com - 21.04.2017

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën.

Si nisi historia e vrasjeve: Ja kush ishte viktima në Vlorë

Mapo - 21.04.2017

Ergys Gjioveshaj mbeti viktimë i një atentati me armë zjarri të ndodhur mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Vlorës. Sipas dëshmive të para, rreth orës 23:20 kanë qenë dy persona të pamaskuar, të cilët ...

Vrasja në Vlorë: Viktima i dënuar me 12 vjet burg për vrasje, endej i lirë

Mapo - 21.04.2017

Qyteti i Vlorës është tronditur mbrëmë nga vrasja e ndodhur në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë”, Pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri ...

Ekzekutimi i Gjoveshajt në Vlorë

ABC News - 21.04.2017

Vijojne hetimet per zbardhjjen e atentatit qe ndodhi mbreme ne Vlore.Nje i ri u ekzekutua me bresheri automatiku ne nje lokal, kurse tre te tjere u plagosen, mes tyre nje vajze dhe kamarieri.

Vrasja në Vlorë, foto brenda lokalit ku u shkrehën breshëri plumbash

Ora news - 21.04.2017

Ora News ka siguruar foto nga lokali ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosën tre të tjerë Nga fotot e siguruara shihen qartë gjurmët e plumbave në mure dhe në xhamat e lokalit.

Vlorë: Një i vrarë dhe tre të plagosur në një lokal nate

RTSH - 21.04.2017

Një ngjarje tragjike është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Vlorës. Rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali nate pas një konflikti të çastit, një person ...

Viktima në Vlorë i dënuar si bashkëpunëtor në një vrasje në 2000

Ora news - 21.04.2017

Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari i mbetur i vrarë mbrëmjen e djeshme në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë njihet si person me precedente penalë.

Tronditet Vlora, një i vrarë dhe tre të plagosur në një lokal natë

Java News - 21.04.2017

Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Vlorës mbrëmë, rreth orës 23:20, kur në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali, pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka ...

FOTO/ Zbulohet se kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

BalkanWeb - 21.04.2017

VLORË- Lokali që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një ...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

Mapo - 21.04.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit ...

Ja këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra (Foto)

Durres Lajm - 21.04.2017

Krim i rëndë në lokal, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur Blerina Balili është këngëtarja e cila ishte mbrmë në lokalin “Fiks Fare”, ku ndodhi masakra që la të vdekur 33-vjeçarin Ergys Gjioveshajn dhe 3 të ...

Krim i rëndë në lokal, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

Durres Lajm - 21.04.2017

Një i vrarë dhe tre të plagosur është bilanci i një ngjarjeje të ndodhur rreth orës 23:20 të së enjtes, në afërsi të “Ujit të Ftohtë” në Vlorë, në ambientet e një lokali.

Hisotria e 33-vjeçarit të vrarë në Vlorë, kur ishte i mitur mori një jetë njeriu...

Botasot - 21.04.2017

Në qershor të vitit 2011 Ergys Gjioveshaj ishte arrestuar në Vjenë dhe u ekstradua në Shqipëri, pasi ne vitin 2010, ishte dënuar me 12 vjet heqje lirie për vrasjen e një personi në qytetin e Vlorës.

Përplasje me armë në Vlorë, identifikohet i vrari, plagosen dy djem e një vajzë

LajmiFundit - 21.04.2017

Policia tha se një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës së të enjtes në qytetin e Vlorës. Deklarata e policise Vlorë: Rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas ...

Ngjarja në Vlorë, flet dëshmitari okular

Botasot - 21.04.2017

Një dëshmitar okular ka folur në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Vlorë ku si pasojë ka humbur jetën 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe janë plagosur tre persona të tjerë.

VIDEO/ Momenti i transportimit në spital të të plagosurit nga sherri me armë në Vlorë

BalkanWeb - 21.04.2017

VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë rreth orës 23:20 të së enjtes, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i ...

VIDEO/ Pamjet e para të lokalit në Vlorë pak minuta pas vrasjes së 33-vjeçarit e plagosjes së 3 të rinjve

BalkanWeb - 21.04.2017

VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë rreth orës 23:20 të së enjtes, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i ...

Tronditet Vlora/ Përplasje me armë në një lokal pranë Lungomares, 1 i vdekur, 3 të plagosur (FOTO)

BalkanWeb - 21.04.2017

Vlorë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur afër mesnatës në Vlorë ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i vrarë 1 person e janë plagosur 3 të tjerë.

FOTOT/Plumba dhe gjak në lokalin e masakrës në Vlorë

Java News - 21.04.2017

Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën.

PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë

BalkanWeb - 21.04.2017

VLORË- Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur në zonën e Ujit të Ftohtë në një lokal nate. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e ...

Vlorë/ 33 vjeçari që mbeti i vrarë mbrëmë, person me preçedent penal, i dënuar në 2000

SOT - 21.04.2017

Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari i mbetur i vrarë mbrëmjen e djeshme në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë njihet si person me precedente penalë.

Zbulohet kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

LajmiFundit - 21.04.2017

Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një ...

Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur

Lajmi.net - 21.04.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit ...

Kush është Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçari vrarë në Vlorë, i dënuar më parë për vrasje

LajmiFundit - 21.04.2017

Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar . Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një ...

Zbulohen arsyet, përse u ekzekutua 33-vjeçari brenda lokalit në Vlorë. E kaluara kriminale e viktimës

BalkanWeb - 21.04.2017

VLORË – Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ...

Tronditet Vlora, një i vrarë dhe tre të plagosur

Albeu.com - 21.04.2017

UPDATE - Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte në mbrëmje qytetin e Vlorës. Flitet se në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë ka ndodhur një ekzekutim .

Përplasja me armë në Vlorë, policia jep detaje: Si nisi sherri që përfundoi me 1 të vdekur e 3 të plagosur

BalkanWeb - 21.04.2017

VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i vrarë 1 person e ...

Përplasja me armë në Vlorë, ja gjendja e të plagosurve (VIDEO)

Albeu.com - 21.04.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Gjatë një përplasje me armë në lokalin e njohur si “Fiks Fare” pranë Lungomares, ka mbetur i vrarë 1 person ...

“Masakra” në Vlorë, si u arrestua në Austri për vrasje në 2001 i forti Ergys Gjioveshaj

LajmiFundit - 21.04.2017

Viktima i vrasjes së ndodhur mesnatën e kaluar në Vlorë, Ergys Gjioveshaj, njihej si person problematik në këtë qytet. Burimet e policisë thanë se po hetohet vrasja për shkak të hakmarrjes.

Zbulohet se kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

Botasot - 21.04.2017

Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një ...

Masakra e Vlores, policia publikon emrat e tre te plagosurve

LajmiFundit - 21.04.2017

Policia beri publik emrat e personave te plagosur mbreme ne Masakren e vlores. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të Ftohtë, 50 metra larg shëtitores, ku një person i paidentifikuar, ...

U ekzekutua mbrëmë në lokal, ja kush ishte 33-vjeçari i akuzuar për vrasjen e?

Albeu.com - 21.04.2017

Një sulm me armë në një lokal në Vlorë, ka marrë jetën e një 33-vjeçari të identifikuar si Ergys Gjioveshaj . Sipas raportimeve të para, kjo vrasje mund të jetë kryer për hakmarrje pasi viktima në ...

Masakra në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur

Zeri - 21.04.2017

Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj.

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

Albeu.com - 21.04.2017

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë.

Vrasja në Vlorë, zbulohen motivet e sulmit me armë

Lajmi.net - 21.04.2017

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën një 33-vjeçar dhe u plagosën 3 të tjerë.

Zbardhet shkaku i masakrës në Vlorë, dy të plagosurit ishin kamarier e klient në lokal

LajmiFundit - 21.04.2017

Mësohen tjera detaje për ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i ...