TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrasja e 18 vjeçares greke nga duart e shqiptarit dhe mikut të tij, dalin pamjet!

Tetova Sot - 06.12.2018

Ka dalë këtë të enjte video e momenteve kur shqiptari Aleksandër Luca (i akuzuar për vrasje së bashku me mikun e tij grek) takon 21 vjeçaren e ndjerë greke, Eleni Topaloudi, pak orë përpara se e reja ...

E vranë se i refuzoi për seks, del videoja e takimit të studentes me shqiptarin

Java News - 06.12.2018

Mediat greke kanë publikuar videon e kamerave të sigurisë, ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni Topaloud në natën e 27 nëntorit në Rodos.

Vrasja e studentes në Rodos/ Publikohen pamjet e takimit të shqiptarit me 21-vjeçaren greke

SOT - 06.12.2018

Mediat greke kanë postuar një foto nga momenti i takimit mes 19-vjeçarit shqiptar dhe Eleni Topaloudit në natën fatale të 27 nëntorit. Nga dëshmitë e të rinjve, polumbarët kanë shkuar në prani të ...

Hekur kokës, trupin në det... dalin pamjet e takimit mes shqiptarit dhe viktimës greke

Gazeta Express - 06.12.2018

Vrasja e 21 vjeçares Eleni Topaloudi ka vijuar edhe sot të trajtohet nga media fqinje, teksa njëra prej tyre ka publikuar momentet kur shqiptari 19 vjeçar Aleksandër Luca, ka takuar të ...

“Eleni po na lutej”, shqiptari akuzon mikun e tij grek (Dëshmia e plotë)

LajmiFundit - 05.12.2018

Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudis.

“Eleni po na lutej”, shqiptari akuzon mikun e tij grek

Gazeta Express - 05.12.2018

Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni ...

“Nuk kam rritur një vrasës”. Flet babai i shqiptarit që vrau studenten në Greqi

Java News - 05.12.2018

Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë.

Publikohet fotoja nga momenti i takimit të shqiptarit me 21-vjeçaren që vranë

Durres Lajm - 06.12.2018

Vazhdojnë të dalin detaje nga vrasja e 21-vjeçares në ishullin e Rodosit nga një shqiptar dhe një grek. Mediat greke kanë postuar një foto nga momenti i takimit mes 19-vjeçarit shqiptar dhe Eleni ...

“Shkojmë ta heqim qafe”… zbardhet dëshmia për vrasjen e të riut shqiptar në Greqi

Java News - 05.12.2018

Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudis.

Dalin fotot/ Ky është shqiptari dhe greku që vranë studenten 20-vjeçare pasi i refuzoi për seks

SOT - 05.12.2018

Eleni Tupaludhi është studentja greke 20-vjeçare, e cila u vra dy ditë më parë në ishullin Rodos. Autorët, një shqiptar dhe një grek, kanë pranuar dje krimin e rëndë.

Abuzoi dhe e hodhi në det, djali i biznesmenit grek ia ngec krimin 19-vjeçarit shqiptar

LajmiFundit - 05.12.2018

Ditën e sotme familja dhe të afërmit i japin lamtumirën e fundit, Eleni Topaludhis, që u gjet e vrarë një javë më parë në ishullin grek Rodos. I riu shqiptar është ai që rrëfeu të gjithë ndarjen por ...

Shqiptari me shokun e përdhunuan e më pas e hodhën në det, i jepet lamtumira 21 vjeçares

Tetova Sot - 05.12.2018

Miq, të afërm e familjarë i japin sot lamtumirën e fundit studentes 21-vjeçare Eleni Tofaloudis, e cila u vra brutalisht nga dy të rinj, një prej të cilëve shqiptar, në Rodos të Greqisë.

Vrasja e studentes, 21-vjeçari grek ia hedh fajin adoleshentit shqiptar

Mapo - 05.12.2018

Sot i jepet lamtumira e fundit, Eleni Topaludhis, e cila u gjet e vrarë një javë më parë në ishullin grek Rodos ku dyshohet se është bërë nga dy të rinj njëri prej të cilëve është shqiptar.

Flet babai i shqiptarit që vrau studenten në Greqi, befason me deklaratën për djalin e tij

SOT - 05.12.2018

Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë.

“Eleni po na lutej”, shqiptari akuzon mikun e tij grek

Durres Lajm - 05.12.2018

Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudis.

Shqiptari me shokun e përdhunuan e më pas e hodhën në det, i jepet lamtumira 21 vjeçares

Medial - 05.12.2018

Trupi i së resë mbërriti në vendlindjen e saj Didymóteicho, pasditen e së martës. Prindërit e saj, të tronditur thonë se nuk mund ta besojnë atë që ka ndodhur.

Vrasja e hedhja në det e studentes/ Zbardhet dëshmia e të riut shqiptar dhe rrëfimi prekës i të atit

SOT - 05.12.2018

Studentja e cila u vra dhe u hodh në det, Eleni Topaludhis në ishullin grek Rodos dyshohet se është bërë nga dy të rinj njëri prej të cilëve është shqiptar.

Babai i shqiptarit që masakroi greken thyen heshtjen, jep detaje dhe një mesazh prekës

Albeu.com - 05.12.2018

Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare "> 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë.

Greku i hedh fajin shqiptarit për vrasjen e studentes, reagon babai i saj

Tetova Sot - 05.12.2018

Sot i jepet lamtumira e fundit, Eleni Topaludhis, e cila u gjet e vrarë një javë më parë në ishullin grek Rodos ku dyshohet se është bërë nga dy të rinj njëri prej të cilëve është shqiptar.

Flet babai i shqiptarit për krimin që tronditi Greqinë: Nuk kam rritur një vrasës

Gazeta Tema - 05.12.2018

Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë.

“Nuk kam rritur një kriminel”, flet babi i shqiptarit që ekzekutoi të riun

LajmiFundit - 05.12.2018

Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë.