TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në Shkup gjatë fundjavës 29 aksidente trafiku, të lënduar 24 persona

Almakos - 17.07.2017

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa 23 persona janë lënduar më lehtë në 15 prej gjithsej 29 aksidenteve të trafikut që kanë ndodhur gjatë tre ditëve të fundit në rajonin e SPB Shkup.

Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu, viziton të aksidentuarin ish-ministrin e Financave të Shqipërisë z.Arben Ahmetaj në ...

Zhurnal - 17.07.2017

Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu, viziton të aksidentuarin ish-ministrin e Financave të Shqipërisë z.Arben Ahmetaj në spitalin e Kumanovës Kumanovë, 17 korrik - Pas aksidentit rrugor që ndodhi në ...

14 persona të lënduar në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

Zhurnal - 17.07.2017

14 persona të lënduar në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup Kumanovë, 17 korrik - Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën ...

Aksidenti nga lagështia: Ja kush ishte në makinë me Ahmetajn

Mapo - 17.07.2017

Foto 1 nga 4 Ish-ministri Arben Ahmetaj ka mbetur i plagosur dje pasdite, pas një aksidenti ku ai është përfshirë. Ngjarja ka ndodhur në Maqedoni dhe mediat vendëse njoftuan se “Aksidenti ndodhi ...

Aksidenti, ja me kë udhëtonte në makinë Arben Ahmetaj kur iu kthye Range Rover-i përmbys

LajmiFundit - 17.07.2017

Është mësuar se shkak i aksidentit të ish-Ministrit të Financave, Arben Ahmetaj ishte prania e madhe e lagështirës në rrugë. Ai ka qenë i shoqëruar nga 3 persona të tjerë, njëri prej të cilëve me ...

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

Telegrafi - 17.07.2017

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq ...

U aksidentua në Maqedoni, ish ministri Ahmetaj tregon shkaqet

SOT - 17.07.2017

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Përplasja ka ndodhur mes një autobusi udhëtarësh dhe dy automjeteve të pasagjerëve.

Ekskluzive/ Ish-ministri Ahmetaj flet nga spitali: Pse ndodhi aksidenti

Botasot - 17.07.2017

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc – Kumanovë në krahun që përfshin rrugën magjistrale të Kumanovës dhe Kriva Pallankës.

FOTOT/ Detajet e reja nga policia e Maqedonisë: Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti, ja si u ...

Gazeta Tema - 17.07.2017

Ish-ministri Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë.

Ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident në Maqedoni

Top Channel - 16.07.2017

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada që drejtohej nga Ahmetaj u përplas me një autobus ...

Maqedoni, aksidentohet me makinë ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

LajmiFundit - 16.07.2017

Ish-ministri shqiptar i Financave Arben Ahmetaj perfshihet ne aksident me makine ne Maqedoni. Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën ...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish ministri Arben Ahmetaj

Lajmi.net - 16.07.2017

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili ...

AKSIDENTI/ Flet Ahmetaj: Çfarë ndodhi ne Kumanove

Albeu.com - 16.07.2017

Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Aksidenti, Arben Ahmetaj udhëtonte pasagjer në “Land Rover”

LajmiFundit - 16.07.2017

Në mjetin Land Rover që shihni në foto udhëtonte si pasagjer Arben Ahmetaj. Fotot janë bërë në rrugën Tabanoc-Kumanovë. Një autobuz dhe dy makina janë përfshirë në aksident.

Pamjet e frikshme, ja si është katandisur "Range Rover-i" i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM)

Albeu.com - 16.07.2017

Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë “ Range Rover”, kur janë përfshirë ...

EKSKLUZIVE/ Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

Albeu.com - 16.07.2017

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit , Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit.

EKSKLUZIVE/ Ja dëmtimet që ka marrë Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

Albeu.com - 16.07.2017

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaju dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime ekskuzive për Albeu.com bëjnë me dije se ai është duke i transferuar në ...

Aksident në autostradën Tabanoc – Kumanovë, pëson edhe ish-ministri Ahmetaj

Ina - 16.07.2017

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar sot në aksidentin që ndodhi sot pasdite në autostradën Tabanoc- Kumanovë, informon INA.

14 të lënduar nga një aksident i rëndë në rrugën Tabanoc - Kumanovë, mes tyre një ish ministër

Zhurnal - 16.07.2017

14 të lënduar nga një aksident i rëndë në rrugën Tabanoc - Kumanovë, mes tyre një ish ministër Kumanovë, 16 korrik - Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi ...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

Botasot - 16.07.2017

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale.

Arben Ahmetaj flet nga spitali: Ja gjendja ime, shkaqet pse ndodhi aksidenti

BalkanWeb - 16.07.2017

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për Panorama, Amhetaj bën të ditur se është në gjendet të ...

Aksidentohet në Maqedoni, ish-ministri i Financave, shtrohet në spitalin e Kumanovës

SOT - 16.07.2017

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rreth 14 persona, mes të cilëve edhe ish ministri i financave i Shqipërisë, ...

FOTO/ Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ‘Range Rover’ i Arben Ahmetaj i kthyer përmbys në rrugë

BalkanWeb - 16.07.2017

Pas njoftimit të aksidentit të ish-Ministrit të Financave, Arben Ahmetaj në aksin rrugor Tabanoc-Kumanovë, janë publikuar pamjet e para nga vend i ngjarjes.

Aksidentohet në Maqedoni, Arben Ahmetaj. Ish-ministri i Financave shtrohet në spitalin e Kumanovës

BalkanWeb - 16.07.2017

MAQEDONI – Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rreth 14 persona, mes të cilëve edhe ish ministri i ...

Aksidenti në Kumanovë, zv.ministri i Brendshëm i Maqedonisë: Kjo është gjendja shëndetësore e Arben Ahmetaj

BalkanWeb - 16.07.2017

MAQEDONI – Zv./ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme në Maqedoni Agim Nuhiu ka vizituar ish- ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pësoi ish- ministri i Financave ...

Aksidenti i ‘frikshëm’ në Maqedoni, flet pas ngjarjes Ahmetaj: Mirë që shpëtova se…

Mapo - 16.07.2017

Foto 1 nga 4 Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, ai bën të ditur se ...

Aksidentohet në Kumanovë Arben Ahmetaj, është jashtë rrezikut për jetë

Telegrafi - 16.07.2017

Ish-ministri i financave në Qeverinë e kaluar të Edi Ramës në Shqipëri është aksidentuar sot pasdite në afërsi të Kumanovës. Aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin afër pikës kufitare Tabanoc-Kumanovë, ...

Arben Ahmetaj flet për aksidentin, nuk ka asnjë lëndim

Gazeta Tema - 16.07.2017

Arben Ahmetaj është përfshirë në një aksident në Maqedoni. Por, burime të gazetës TemA bëjnë me dije se ai nuk ka pësuar asnjë dëmtim. Dy bashkëudhëtarët e tij mësohet se kanë pësuar dëmtime të lehta.

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

Gazeta Express - 16.07.2017

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i ...

Aksidentohet ish ministri i Financave i Shqipërisë Arben Ahmetaj, u vizitua nga zv/ministri Nuhiu

Flaka - 16.07.2017

Në një aksient të ndodhur sot në afërsi të qytetit të Kumanovës ish ministri i Financave i Republikës së Shqipërisë Arben Ahmetaj iu shmang pasojave dhe lëndimeve të rënda trupore nga një aksident ...

Arben Ahmetaj pëson aksident në Maqedoni

Gazeta Express - 16.07.2017

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka pësuar një aksident automobilistik gjatë ditës së sotme në ...

Aksidentohet në Maqedoni ish- ministri Arben Ahmetaj (Fotot)

Gazeta Express - 16.07.2017

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - ...

Kumanovë: Aksidentohet ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj, ja si është gjendja e tij

Antpress - 16.07.2017

Nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite në Kumanovë, ka mbetur i lënduar ish minsitri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe janë plagosur edhe dy të tjerë.

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

Botasot - 16.07.2017

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Media raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke ...

Aksident në Shkabaj

Botasot - 16.07.2017

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit. Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi i veturës i markës Golf ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar me veturën e tij.

Në Shkup gjatë fundjavës 29 aksidente trafiku, të lënduar 24 persona

Zhurnal - 17.07.2017

Në Shkup gjatë fundjavës 29 aksidente trafiku, të lënduar 24 persona Shkup, 17 korrik- Një person ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa 23 persona janë lënduar më lehtë në 15 prej gjithsej 29 ...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

Almakos - 17.07.2017

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë ...

Aksidenti nga lagështia: Ja kush ishte në makinë me Ahmetajn

Botasot - 17.07.2017

Ngjarja ka ndodhur në Maqedoni dhe mediat vendëse njoftuan se “Aksidenti ndodhi rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc – Kumanovë.

Aksident zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë. Disa të lënduar

Lajm - 17.07.2017

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë ...

Ish-ministri Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni

Albeu.com - 17.07.2017

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj , u përfshi dje pasdite në një aksident me makinë në Maqedoni. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc – ...

FOTOT/ Policia e Maqedonisë: Ja shkaqet e aksidentit të ish ministrit Ahmetaj

Java News - 17.07.2017

Ish-ministri Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë.

Aksidenti i Arben Ahmetaj, Top Channel raporton për vizitën e Agim Nuhiut

Flaka - 17.07.2017

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një ...

E FUNDIT/ Aksidentohet rëndë në Kumanovë Arben Ahmetaj, çohet me urgjencë në spital

Albeu.com - 16.07.2017

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura.

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish-ministri Arben Ahmetaj (FOTO)

Zeri - 16.07.2017

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili ...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

Botasot - 16.07.2017

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë.

Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

Ina - 17.07.2017

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit.

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, por është jashtë rrezikut për jetën

Java News - 17.07.2017

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e djeshme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet ...

Aksident në autostradën Tabanoc – Kumanovë, pëson edhe ish-ministri Ahmetaj

Lajm - 16.07.2017

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar sot në aksidentin që ndodhi sot pasdite në autostradën Tabanoc- Kumanovë, informon INA.

Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore

Botasot - 16.07.2017

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet ...

Ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj aksidentohet në Kumanovë

Portalb - 16.07.2017

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë.