TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Milionerja 21-vjeçare vendos të jetojë si e pastrehë

Botasot - 25.05.2019

Një 21-vjeçare, e cila bën jetë të mrekullueshme dhe që planifikon gjashtë herë pushime në vit, së fundmi vendosi që të jetojë si e pastrehë. Ajo është Isabella James dhe studion për master në ...

Milioneria 21 vjeçare vendos të jetojë "në qiell të hapur" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 24.05.2019

Isabella James, është vajza e një milioneri e cila së fundmi ka vendosur të bëjë një jëtë krejtësisht ndryshe nga ajo e "princeshës". Edhe pse çdo vit ka planifikuar 6 herë pushime, këtë rradhë 21 ...

Milionerja heq dorë nga jeta e luksit dhe jeton si e pastrehë

Top Channel - 24.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...

FOTO/ Habit milionerja 21-vjeçare, largohet nga jeta luksoze për të jetuar si e pastrehë

Java News - 24.05.2019

Një vajzë milionere ka sfiduar veten duke provuar çdo të thotë të jesh e pastrehë. Isabella James, e cila studion për psikologji biznesi dhe udhëton botën, vendosi të provojë se nuk është një ...

FOTOT: Milionerja 21-vjeçare largohet nga jeta luksoze për të jetuar si e pastrehë

Gazeta Tema - 24.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...

Milionerja sfidon veten, largohet nga jeta luksoze për të jetuar si e pastrehë

Koha.net - 24.05.2019

Një vajzë milionere ka sfiduar veten duke provuar çdo të thotë të jesh e pastrehë. Isabella James, e cila studion për psikologji biznesi dhe udhëton botën, vendosi të provojë se nuk është një ...

Milionerja që ka hequr dorë nga jeta luksoze dhe do të jetojë si e pastrehë duke ricikluar kanoçe (Foto)

Telegrafi - 24.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...

Milionerja heq dorë nga jeta e luksit dhe jeton si e pastrehë

Gazeta Express - 24.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...

Milionerja heq dorë nga jeta e luksit dhe jeton si e pastrehë

Zeri - 24.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...

Vajza nga "princeshë" vendosi të jetojë rrugve duke kërkuar lëmoshë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 24.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...

Vajza nga “princeshë” vendosi të jetojë rrugve

LajmiFundit - 25.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...

Milionerja heq dorë nga jeta e luksit dhe jeton si e pastrehë! Arsyeja…!

Antpress - 25.05.2019

Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë si e pastrehë. Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në ...