TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xavi për rikthimin e Neymar: Do të ishte e jashtëzakonshme, por e shoh të vështirë

Lajmi.net - 12.07.2019

Tash e disa javë, Neymar JR ka fituar qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që lidhet ngushtë me një rikthim tek Barcelona. Lojtari ka bërë të ditur se nuk është i lumtur në Paris dhe do të dëshironte ...

Barcelona nuk paguan para për Neymar, ky është plani ‘gjenial’

Lajmi.net - 12.07.2019

Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, është në qendër të vëmendjes tash e disa kohë, duke u lidhur me një rikthim të mundshëm tek Barcelona. Neymar thuhet të jetë i pakënaqur tek PSG dhe si pasojë ...

Xavi: “Neymar do të ishte blerje fantastike për Barcelonën”

Gazeta Express - 11.07.2019

Xavi mendon se Barcelona do të përfitonte shumë në aspektin futbollistik me kthimin e Neymar Junior në “Camp Nou”. PSG zyrtarisht ka njoftuar se janë të gatshëm ta shesin 27-vjeçarin që për dy sezone ...

Fanella e PSG drejt e në... kosh, video e fundit “Fake” e Neymar bën xhiron në internet!

Botasot - 11.07.2019

Neymar e ka bërë të qartë se dëshiron të largohet nga PSG, por nga shumë i kërkuar, braziliani është kthyer në të padëshiruar, duke qenë se Barcelona dhe Real Madrid e kanë përjashtuar si mundësi ...

Rivaldo e do kthimin e Neymarit në Barcelonë

Gazeta Express - 11.07.2019

Kthimit të mundshëm të Neymarit në Barcelonë nga Paris Saint-Germaini i është dhënë miratimi edhe nga legjenda e Kombëtares së Brazilit dhe Barcelonës, Rivaldos.

Reali sfidon Barçën për transferimin e Neymar

VeqSport - 11.07.2019

Burimet e Sky Sports raportojnë se Real Madridi është gati të hyj në garë me Barcelonën për transferimin e brazilianit Neymar nga PSG. Tanimë është bërë e qartë se braziliani e do largimin nga Parc ...

Rivaldo: Dua që Neymar të transferohet te kjo skuadër

Lajmi.net - 11.07.2019

Neymar vazhdon të përflitet për një rikthim te Barcelona, dy vite pas largimit për 222 milionë euro në drejtim të PSG. Lojtari ka filluar ta shpreh haptas dëshirën për largim, duke munguar në ...

Real Madridi heq përfundimisht dorë nga transferimi i Neymarit

Telegrafi - 11.07.2019

Ylli brazilian i Paris Saint-Germain, Neymar nuk është më objektiv transferimi për klubin e madh spanjoll, Real Madridin. Neymar është thënë se mund të largohet nga PSG, nëse vjen ofrohet oferta e ...

Real Madridi e harron Neymarin

Gazeta Express - 11.07.2019

Përkundër që Paris Saint-Germaini e ka bërë të qartë se është i gatshëm ta shesë Neymarin gjatë këtij afati kalimtar të verës, Real Madridi e ka lënë në të kaluarën interesimin për brazilianin.

Mungesa e Neymarit në stërvitje do ta dëmtojë 'rëndë' xhepin e sulmuesit brazilian

Zeri - 11.07.2019

Vitin e kaluar, “Football Leaks” kishte zbuluar se në kontratën e Neymar ekzistonte një kaluzolë që do ta shpërblente lojtarin me 375 mijë euro për sjellje të mira, por kjo shumë atij nuk do t’i ...

Mungoi në stërvitje, ja sa mijëra euro humbi Neymar

Mapo - 11.07.2019

Për shkak se nuk u paraqit në stërvitje, klubi francez ka menduar të mos e shpërblej brazilianin këtë muaj, siç ishte parashikuar në kontratën e tyre, ku shkruhet se Neymar do të merrte para ekstra ...

Real Madrid e harron Neymarin

Lajmi.net - 11.07.2019

Ylli i Paris Saint Germian, Neymar, nuk është më një objektiv veror i Real Madridit, pretendon ‘AS’, përcjell lajmi.net. Neymar është thënë se mund të largohet nga PSG, nëse në drejtim të PSG-së ...

Xavi për rikthimin e Neymar: Do të ishte e jashtëzakonshme, por e shoh të vështirë

Botasot - 12.07.2019

Legjenda e Barcelonës, Xavi Hernandez, ka komentuar së fundmi rikthimin e mundshëm të Neymar në ‘Camp Nou’. Tash e disa javë, Neymar JR ka fituar qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që lidhet ngushtë ...

PSG-ja nuk do t’ia japë 375 mijë euro Neymarit këtë muaj

Gazeta Express - 11.07.2019

Për shkak se nuk u kthye në kampin stërvitor të Paris Saint-Germainit në kohë, Neymarit nuk do t’i paguhet bonusi prej 375 mijë eurove për sjellje të mirë nga klubi francez këtë muaj.

Mungesa në stërvitje do t’i kushtojë 375.000 euro Neymarit

Telegrafi - 10.07.2019

Ishte konsideruar si diçka e pazakontë në vitin e kaluar kur Football Leaks publikoi një klauzolë në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin që i siguronte atij shpërblim financiar për sjellje ...

Mungesa në stërvitje i kushton Neymarit plot 370.000 euro

Gazeta Express - 10.07.2019

Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do ta shpërblente brazilianin për sjellje të mirë, por klubi nuk do ta paguajë 370 ...

Strategjia e Barcelonës për ta blerë Neymarin me më pak shpenzime

Lajmi.net - 10.07.2019

Kampionët e Ligue 1 janë të gatshëm të rimarrin paratë që kanë shpenzuar për brazilianin disa sezone më parë dhe nuk janë të interesuar për një marrëveshje që përfshin Philippe Coutinhon ose Ousmane ...

Shfaqet Neymar pas akuzave të PSG-së, luan një sport ndryshe nga futbolli (VIDEO)

Albeu.com - 10.07.2019

Ylli i Paris Saint-Germain Neymar ende refuzon të kthehet në Francë për stërvitjet para-sezonale dhe në vend të kësaj është filmuar duke luajtur volejboll në plazhet e Brazilit.

PSG nuk e fal Neymarin për vonesën, ja dënimi që i ka vendosur

Shqipmedia - 10.07.2019

Situata në Paris vazhdon të jetë shumë e tensionuar sa i përket çështjes Neymar. Futbollisti brazilian nuk ka shkuar të hënën në fazën përgatitore të ekipit, duke qëndruar në Maracana, ku ndoqi nga ...

Ish-legjenda e Barcelonës këshillon klubin, kini kujdes me Neymarin

Albeu.com - 10.07.2019

Ish-kapiteni i Barcelonës , Carles Puyol i ka thënë ekipit të tregohen të kujdesshëm para se ta rikthejnë në ekip yllin e PSG-së, Neymar. "Ai duhet të flas me trajnerin, këto dy vitet e fundit ai ka ...

Strategjia e Barcelonës për të shpenzuar sa më pak për Neymarin

SuperSport - 10.07.2019

Operacioni për të kthyer në “Camp Nou” Neymarin ka nisur. Edhe pse presidenti i “blaugranave”, Bartomeu, është shprehur një ditë më parë se gjithçka ishte e njëjtë dhe asgjë nuk kishte ndryshuar nga ...

Barcelona, e gatshme të presë për Neymarin

Gazeta Express - 10.07.2019

Dëshira e brazilianit Neymar për t’u kthyer në Camp Nou është më e fuqishme sesa vullneti në bordin drejtues të Barcelonës për ta sforcuar këtë transferim.

Ëndrra e Neymarit me PSG-në u kthye në zhgënjim dhe largim të sigurt

Koha.net - 10.07.2019

Nuk ishte paraparë të ndodhte një skenar i tillë as për Paris Saint-Germainin e as për Neymarin. Kur klubi francez bleu superyllin brazilian për shifër rekorde të botës - 222 milionë euro - dy vjet ...

Neymar nuk e ka ndërmend të kthehet te PSG-ja, takohet me Cristiano Ronaldon

Telegrafi - 10.07.2019

Duket se më në fund nuk ka dilema rreth të ardhmes së sulmuesit brazilian, Neymar. Ky i fundit gjithnjë e më tepër po shton spekulimet se do të largohet nga Paris Saint-Germain, ku futbollistët e saj ...

Barcelona po ndikon në rebelimin e Neymarit

Zeri - 10.07.2019

Edhe pse për shumëkënd rikthimi i Neymarit është pothuaj i pamundur te Barcelona, kjo pasi është PSG-ja ajo që assesi nuk po e pranon këtë transfer, katalunasit assesi nuk po dorëzohen dhe tash kanë ...

I ndarë nga PSG dhe pritet nga Barcelona, por Neymar shkon te CR7

BalkanWeb - 10.07.2019

Cristiano Ronaldo dhe Neymar bashkë në Torino. Ëndrra e tifozëve të Juventusit bëhet realitet, të paktën gjatë xhirimit të një spoti publicitar të dëstinuar për tregun brazilian.

Në stuhinë e së ardhmes, Neymar bashkohet me Ronaldon në Torino!

Gazeta Tema - 10.07.2019

Në vorbullën e informacioneve që dalin çdo ditë për të ardhmen e Neymar, braziliani është zhvendosur në Itali, më saktë në Torino, aty ku është bërë bashkë me Cristiano Ronaldon, për të xhiruar një ...

Rivaldo e do kthimin e Neymarit në Barcelonë

Tetova Sot - 11.07.2019

Kthimit të mundshëm të Neymarit në Barcelonë nga Paris Saint-Germaini i është dhënë miratimi edhe nga legjenda e Kombëtares së Brazilit dhe Barcelonës, Rivaldos.

Real Madrid e harron Neymarin

Botasot - 11.07.2019

Real Madrid ka hequr dorë nga Neymar. Ylli i Paris Saint Germian, Neymar, nuk është më një objektiv veror i Real Madridit, pretendon ‘AS’. Neymar është thënë se mund të largohet nga PSG, nëse në ...

Mungon në stërvitje, Neymar humbet miliona euro

Albeu.com - 10.07.2019

Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do ta shpërblente brazilianin për sjellje të mirë, por klubi nuk do ta paguajë 370 ...

Shfaqet Neymar pas akuzave të PSG-së, luan një sport ndryshe nga futbolli

Lajmi.net - 10.07.2019

27-vjeçari është quajtur “i mjerueshëm” nga klubi i tij këtë javë dhe është në luftë me PSG-në, pasi ai është i lidhur me një kthim te Barcelona këtë verë, por situata nuk duket penguese për ...

Largohet nga PSG, e pret Barcelona, por Neymar shkon te CR7 (FOTO)

Mapo - 10.07.2019

Neymar së bashku me Cristiano Ronaldon? Kjo do të ishte padyshim ëndrra e çdo tifozi juventin. Neymar refuzoi të grumbullohej me Paris SG për sezonin e ardhshëm, duke ndezur tërbimin e klubit francez ...

Mungoi në stërvitje, Neymar humb 375 mijë euro bonuse

BalkanWeb - 11.07.2019

Vitin e kaluar u zbulua se në kontratën e Neymarit me PSG ekzistonte një klauzolë që do ta shpërblente brazilianin për sjellje të mirë, por klubi nuk do t’i paguajë 375 mijë euro bonus këtë muaj, për ...

Shfaqet Neymar pas akuzave të PSG-së, luan një sport ndryshe nga futbolli

Botasot - 10.07.2019

Ylli i Paris Saint-Germain Neymar ende refuzon të kthehet në Francë për stërvitjet para-sezonale – dhe në vend të kësaj është filmuar duke luajtur volejboll në plazhet e Brazilit.

Mungesa në stërvitje i kushton Neymarit

Botasot - 11.07.2019

Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do ta shpërblente brazilianin për sjellje të mirë, por klubi nuk do ta paguajë 370 ...