TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Erërat dhe shiu shkaktojnë dëme materiale në Preshevë dhe rrethinë (FOTO)

Ina - 12.09.2017

Erërat e forta të shoqërua me shi, që mbrëmë e përfshinë Preshevën, nuk ka kaluar pa pasoja në qytet dhe fshatrat përeth. Siç raportohet, erërat e forta kanë shkaktuar dëme materiale nëpër shtëpi dhe ...

Begolli: Janë sanuar të gjitha dëmet e shkaktuara nga stuhia

Lajmi.net - 12.09.2017

Gjatë ditës së sotme, kryeqyteti është përballur me erëra të forta dhe shi. Si pasojë e stuhisë që goditi Prishtinën për pak minuta, dëmi më i madh iu bë Komunës së Re në Arbëri, pasi erërat e forta ...

Erërat e forta rrëzojnë kulmin e Komunës së re

Zhurnal - 11.09.2017

Erërat e forta rrëzojnë kulmin e Komunës së re Erërat e forta me të cilat po përballet kryeqyteti, ka bërë që ta rrëzojnë kulmin e Komunës së Re në Dragodan.

Erëra të forta dhe shi, ky është numri për çdo problem

Lajmi.net - 11.09.2017

Kryeqyteti aktualisht po përballet me erëra të forta dhe shi. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se Drejtoria e ...

Erërat e forta dhe shiu i rrëmbyeshëm në Prishtinë shkaktojnë dëme materiale (Foto)

Lajmi.net - 11.09.2017

Në orët e pasdites së sotme Prishtina është përballur me shi të rrëmbyeshëm dhe erëra të forta. Si pasojë e erërave një lis është rrëzuar dhe ka rënë mbi një veturë të parkuar afër stadiumit të ...

Erërat e forta dhe shiu rrëzojnë kulmin e Komunës së Re (FOTO)

Lajmi.net - 11.09.2017

. Erërat e forta me të cilat po përballet kryeqyteti, ka bërë që ta rrëzojnë kulmin e Komunës së Re në Dragodan Fotografia e mëposhtme është siguruar nga Klan ...

Erërat e forta rrëzojnë kulmin e një shtëpie në Obiliq (Video)

Zeri - 11.09.2017

Një shtëpie i është rrëzuar komplet kulmi. Sipas një videoje të dërguar në redaksinë e “Indeksonline”, shihet që pjesët e kulmit kanë rënë deri në rrugën kryesore, duke krijuar vështirësi për kalimin ...

Erërat e forta rrëzojnë kulmin e ndërtesës së Komunës së re në Prishtinë (FOTO)

Zeri - 11.09.2017

Erërat e forta që përfshinë Prishtinën pasditen e sotme, kanë rrëzuar kulmin e ndërtesës së Komunës së re që gjendet në lagjen Arbëria në Prishtinë, raporton “Zeri.info”.