TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ronela Hajati surprizon fansat me planet e ardhshme

Tetova Sot - 14.08.2019

Ronela Hajati ka shumë vite që është pjesë e pandarë e skenës muzikore shqiptare dhe gjatë kësaj kohe ka realizuar hite të shumta. Pavarësisht kësaj publiku vazhdon ta dojë dhe ta duartrokas njësoj ...

Ronela Hajati tregon planet e saj të mëdha dhe çdo gjë do jetë LIVE

Mapo - 14.08.2019

Këngëtarja Ronela Hajati duket se do të mbajë së shpejti një koncert recital. Gjatë një bashkëbisedimi në “Insta Story” me ndjekësit e saj, Hajati ka bërë me dije se ka shumë këngë që dëshiron t’i ...

Ronela Hajati do të bëj atë që se ka bërë askush (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Me sa e njohim Ronelën është gjithmonë ndryshe dhe unike në stilin e saj. Edhe kësaj here këngëtarja do të mbetet e tillë. Përmes një postimi në Instagram, Ronela ka bërë të ditur që së shpejti do të ...

Mendonit se është e trashë Ronela? Del vetëm në bikini iu tregon linjat trupore

InfoKosova - 12.08.2019

Ronela Hajati cilësohej si njëra ndër këngëtaret tona me mbipeshë, shkruan “InfoKosova”. Por, këtë mendim do ta hiqni menjëherë sapo t’i shihni fotografitë e saj të fundit që i ka bërë publike në ...