TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Humb jetën shqiptari në Greqi, plagosen dy të tjerë. Shkuan të paguanin shoferin grek për …

BalkanWeb - 11.01.2018

GREQI- Një aksident rrugor i ndodhur në Greqi mbrëmjen e djeshme ka rezultuar fatal për një 61-vjeçar shqiptar. Mësohet se 61-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, kishte hyrë ...

Aksident i frikshëm në Greqi, vdes shqiptari dhe plagosen dy të tjerë

Albeu.com - 11.01.2018

Një 61 vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen nga një aksident në Poiana në Greqi , ndërkohë që mësohet se dy shqiptarë të tjerë të rinj janë plagosur. Mediat greke shkruajnë se tre shqiptarët kishin ...

Greq/ Aksident i rëndë rrugor, humb jetën shqiptari dhe plagosen dy të tjerë

SOT - 11.01.2018

Një aksident i rëndë rrugor i ndodhur në Greqi mbrëmjen e djeshme ka rezultuar fatal për një 61-vjeçar shqiptar. Mësohet se 61-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, kishte hyrë ...