TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Të rrjepim kosovarët siç ua bëri serbi! Shpallen në kërkim dy ekstremistët nga Lezha dhe Malësia e Madhe (VIDEO)

Albeu.com - 13.08.2019

Dy video të publikuara sëfundmi në rrjetet sociale nga dy persona që bënin thirrje për sulm ndaj shqiptarëve të Kosovës dhe Maqedonisë vetëm për shkakun se ishin myslimanë kanë shkaktuar mjaft ...

Dy radikalë fetarë në kërkim/ Ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

Top Channel - 13.08.2019

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video ...

Katolikët e veriut të Shqipërisë i kërcënojnë turistët nga Kosova se do t’i rrjepin të gjallë “sikur serbi”

Gazeta Express - 13.08.2019

Një rast tjetër i qytetarëve të Shqipërisë të cilët nuk i duan kosovarët si turistë është regjistruar edhe këtë verë. Anton Zefi dhe Luig Marku kanë thënë se do t’ua bëjnë myslimanëve nga Kosova siç ...

Ofenduan myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia, policia shpall në kërkim dy radikal katolik nga Shqipëria

RTSH - 13.08.2019

Dy radikal katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të publikuara nga një media kosovare, dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia, të cilët shkojnë për pushime në bregdetin ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim 2 ekstremistët

BalkanWeb - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Shqipëria nis kërkimin e dy radikalëve fetarë që ofendonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

Koha.net - 13.08.2019

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia shqiptare të nisë hetimet për dy persona. Luigi Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në ...

Katolikët e veriut të Shqipërisë i kërcënojnë turistët nga Kosova se do t’i rrjepin të gjallë 'sikur serbi'

Zeri - 13.08.2019

Një rast tjetër i qytetarëve të Shqipërisë të cilët nuk i duan kosovarët si turistë është regjistruar edhe këtë verë. Anton Zefi dhe Luig Marku kanë thënë se do t’ua bëjnë myslimanëve nga Kosova siç ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim dy radikalët fetarë

Mapo - 13.08.2019

Nisur nga disa publikime në datën 12.08.2019 në media elektronike dhe konkretisht në portalin “Insajderi” ku shkruhet se: “ Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të cilat janë ...

Katolikët e veriut të Shqipërisë i kërcënojnë turistët nga Kosova se do t’i rrjepin të gjallë “sikur serbi”

Botasot - 13.08.2019

Një rast tjetër i qytetarëve të Shqipërisë të cilët nuk i duan shqiptarët e Kosoves si turistë është regjistruar edhe këtë verë. Anton Zefi dhe Luig Marku kanë thënë se do t’ua bëjnë myslimanëve nga ...

Analisti kontrovers u del në mbrojtje dy radikalëve katolikë që ofenduan rëndë kosovarët

Gazeta Express - 14.08.2019

Gazetari e analisti ekstremist shqiptar, Kastriot Myftaraj, përmes një shkrimi të postuar në llogarinë e tij Facebook, ka reaguar ndaj Drejtorisë së Antiterritor në Policinë e Shtetit, të cilët janë ...

Ofenduan myslimanët që pushojnë në bregdetin shqiptar, policia shpall në kërkim dy radikalët fetar

SOT - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Katolikët nga Shqipëria kërcënojnë myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Alsat - 13.08.2019

Në video, Marku dhe Zefi u drejtohen myslimanëve të Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, dukë u thënë se për ta nuk kanë vend në Shqipëri. “Do ju q*** nanën tanë myslimanëve të Maqedonisë, tanë ...

Analisti kontrovers i del në mbrojtje dy radikalëve katolikë që ofenduan rëndë myslimanët e Kosovës

Botasot - 14.08.2019

Gazetari e analisti ekstremist shqiptar, Kastriot Myftaraj, përmes një shkrimi të postuar në llogarinë e tij Facebook, ka reaguar ndaj Drejtorisë së Antiterritor në Policinë e Shtetit, të cilët janë ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim dy ekstremistët

Lajmi.net - 13.08.2019

Sipas njoftimit, dy shtetas janë shpallur në kërkim, pasi kanë përdorur komente fyese ndaj besimtarëve myslimanë në rrjetet sociale dhe në komente. Më tutje, në njoftim thuhet se policia është e ...

Katolikët nga Shqipëria kërcënojnë myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Zhurnal - 13.08.2019

Tiranë, 13 gusht – Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia Shqiptare të nis hetimet për dy persona.

Myftaraj i del në mbrojtje katolikëve ekstremistë që fyen rëndë muslimanët nga Kosova, thotë se ishin pre e provokimit

Zeri - 14.08.2019

Gazetari e analisti ekstremist shqiptar, Kastriot Myftaraj, përmes një shkrimi të postuar në llogarinë e tij Facebook, ka reaguar ndaj Drejtorisë së Antiterritor në Policinë e Shtetit, të cilët janë ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim dy ekstremistët

Zeri - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë shqiptare bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Katolikët nga Shqipëria kërcënojnë myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Tetova Sot - 13.08.2019

Disa video të publikuara me datë 12 gusht nga portali Insajder në Kosovë, ka bërë që policia Shqiptare të nis hetimet për dy persona. Luig Marku dhe Anton Zefi, të dy nga Shqipëria, dëgjohen në video ...

Video me ofendime ndaj myslimanëve, shpallen në kërkim dy persona

Gazeta Tema - 13.08.2019

Policia ka shpallur në kërkim dy persona pasi ata në një video të publikuar në media bëjnë thirrje kundër myslimanëve që hyjnë në Shqipëri. Nga policia u shpallën në kërkim A.Z 39 vjeç banues në ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që thanë se kosovarët do t’i rrjepin si serbi

Gazeta Express - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim 2 ekstremistët

Durres Lajm - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Tetova Sot - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Flaka - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë, të cilët kërcënuan kosovarët se do t’i rrjepin nëse i shohin ...

Telegrafi - 13.08.2019

Policia e Shqipërisë ka nisur hetimet ndaj dy radikalëve katolik të cilët kërcënonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia se nëse shkojnë në plazhet e Shqipërisë, do t’i rrjepin siç kanë bërë serbët ...

Dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim

Alsat - 14.08.2019

Dy shtetas shqiptarë, të cilët u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova duke u kërkuar që ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Antpress - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Kërcënuan shqiptarët myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia, dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim ...

Zhurnal - 14.08.2019

Dy shtetas shqiptarë, të cilët që u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia dhe duke kërkuar që ata ...

Policia shqiptare në kërkim të radikalëve katolik që kër cënuan pushuesit nga Maqedonia e Kosova

Ina - 14.08.2019

Policia shqiptare në kërkim të radikalëve katolik që kër cënuan pushuesit nga Maqedonia e Kosova Policia shqiptare është duke i kërkuar dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët ...

Dy persona shpallen në kërkim për kërcënim dhe fyerje të shqiptarëve myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut

Koha.net - 15.08.2019

Dy të rinj të besimit katolik në Shqipëri janë shpallur në kërkim nga policia e këtij vendi pasi kanë fyer dhe kërcënuar myslimanët shqiptarë nga Kosova e Maqedonia e Veriut, duke kërkuar që ata të ...

“Rroftë shkau, kryqin në ballë do t’ua mbajë” – vazhdojnë ofendimet nga dy radikalët e Shqipërisë

Alsat - 14.08.2019

Ofendimet e dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shqipërisë kanë vazhduar me ofendimet dhe sharjet e tyre ndaj myslimanëve, shkruan Gazeta ...

Dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim (VIDEO)

Tetova Sot - 14.08.2019

Dy shtetas shqiptarë, të cilët u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova duke u kërkuar që ...

Zyrtari i LDK-së për dy radikalët shqiptarë: Secili popull e komunitet fetar i ka gomarët e vet

Gazeta Express - 14.08.2019

Në lidhje me ofendimet ndaj myslimanëve të dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shqipërisë, ka reaguar edhe anëtari i kryesisë së Lidhjes ...

'Rrnoftë shkau, kryqin në ballë do t'ua mbajë'- Vazhdojnë ofendimet nga dy radikalët e Shqipërisë

Zeri - 14.08.2019

Ofendimet e dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shqipërisë kanë vazhduar me ofendimet dhe sharjet e tyre ndaj myslimanëve, shkruan Gazeta ...

M'ka dërgu Zoti me i shkë***y ropt myslimanëve shqiptarë! Dalin video të tjera të ekstremistëve katolikë (VIDEO)

Albeu.com - 14.08.2019

Ofendimet e dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shqipërisë kanë vazhduar me ofendimet dhe sharjet e tyre ndaj myslimanëve.

Dalin videot,ja si dy ekstremistët fyejnë myslimanët e Shqipërisë

BalkanWeb - 14.08.2019

Ofendimet e dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shqipërisë kanë vazhduar me ofendimet dhe sharjet e tyre ndaj myslimanëve.

“Rrnoft shkau”/ Video të tjera të dy radikalëve kundër myslimanëve

Mapo - 14.08.2019

Ofendimet e dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shtetit kanë vazhduar me ofendimet dhe sharjet e tyre ndaj myslimanëve.