TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bebe Rexha dhe Dua Lipa nuk flasin. Si qëndron e vërteta

Albeu.com - 14.02.2018

Dua Lipa , Bebe Rexha dhe Rita Ora janë tre shqiptaret më të famshme në botë. Rita Ora ka marrëdhënie të mira me të dyja vajzat dhe shpesh janë parë së bashku, ndërsa Beba Rexha dhe Dua Lipa nuk janë ...

Bebe Rexha për herë të parë e reklamon edhe Dua Lipën: Dy shqiptare në top listën e Billboard

Almakos - 14.02.2018

Ato janë dy prej këngëtareve më të famshme shqiptare që bëjnë karrierë në rrafshin ndërkombëtar. Por, Bebe Rexhën dhe Dua Lipën asnjëherë nuk e kemi parë së bashku në ndonjë ngjarje apo bashkëpunim ...

Ora 4 e mëngjesit e gjen kështu Bebe Rexhën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2018

Bebe Rexha një nga këngëtaret shqiptare më të famshme në tregun ndërkombëtar është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Zakonisht artistët kanë natën si momentin më frymëzues.

Bebe Rexha dhe Dua Lipa nuk flasin. Si qëndron e vërteta

LajmiFundit - 14.02.2018

Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Rita Ora janë tre shqiptaret më të famshme në botë. Rita Ora ka marrëdhënie të mira me të dyja vajzat dhe shpesh janë parë së bashku, ndërsa Beba Rexha dhe Dua Lipa nuk janë ...

Bebe Rexha për herë të parë e reklamon edhe Dua Lipën: Dy shqiptare në top listën e Billboard

Telegrafi - 14.02.2018

Ato janë dy prej këngëtareve më të famshme shqiptare që bëjnë karrierë në rrafshin ndërkombëtar. Por, Bebe Rexhën dhe Dua Lipën asnjëherë nuk e kemi parë së bashku në ndonjë ngjarje apo bashkëpunim ...

Ora 4 e mëngjesit e gjen kështu Bebe Rexhën

Antpress - 14.02.2018

Zakonisht artistët kanë natën si momentin më frymëzues. Por ata nuk quhen ‘njerez të natës’ vetëm për këtë sepse edhe aktivitetin e zhvillojnë gjatë natës.

Bebe Rexha thyen rekordin në top-listën e muzikës country

Idividi - 13.02.2018

Nju-Jork, 7 shkurt 2018 (MIA) - Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka vazhduar të thyejë rekorde në top-listën e muzikës country, njofton koha.net. Ajo me këngën "Meant to Be" ka qëndruar në krye të ...

Dy shqiptare në “Billboard Hot 100”, Bebe Rexha: Është koha jonë tani

Lajmi.net - 13.02.2018

Këngëtaret shqiptare po vazhdojnë të na bëjnë krenarë në arenën ndërkombëtare. Dy prej tyre janë Bebe Rexha dhe Dua Lipa, të cilat po kryesojnë në top-lista botërore, shkruan lajmi.net.