TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nesër ia zë vendin Pjerin Ndreu, Fran Frokaj del ‘kundër’ aksionit të opozitës dhe flet për planin “B” të Bashës: Nuk ...

SOT - 13.08.2019

"Në Bashkinë e Lezhës nuk do të ketë rezistencë gjatë kostituimit të Këshillit Bashkiak dhe betimit të kryetarit të ri", kështu është shprehur kryetari në ikje i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj.

Nesër konstituimi i bashkisë së Lezhës, reagon Frrokaj

ABC News - 13.08.2019

Në Bashkinë e Lezhës nuk do të ketë rezistence gjatë kostituimin e Këshillit Bashkiak dhe betimit të kryetarit poçes i cili do të zhvillohet ditën e mërkure.

Frrokaj e dorëzon paqësisht bashkinë: Nuk do baltos 16 vite punë

Top Channel - 13.08.2019

Fran Frrokaj është larguar në mënyrë paqësore nga detyra e kryebashkiakut të Lezhës. Demokrati nuk hyri në zgjedhjet lokale të 30 qershorit duke respektuar vendimin e opozitës, ndërkohë që ...

“Paqe” në Lezhë, Fran Frrokaj: S’do të bëj rezistencë ndaj Ndreut

BalkanWeb - 13.08.2019

Kryetari ende në detyrë i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj deklaroi sot se nuk do të bëjë asnjë rezistencë në lidhje me konstituimin e Këshillit Bashkiak dhe betimin e Pjerin Ndreut.

Pas Frrokajt, një tjetër kryebashkiak i PD liron zyrën në paqe: Jemi miq e kolegë

Gazeta Tema - 13.08.2019

Ish kryebashkiaku i PD në Mallakastër, Agron Kapllanaj ka liruar sot zyrën paqësisht. Në një prononcim për median, Kapllanaj në një reagim të ngjashëm me Fran Frrokajn e Lezhës, u shpreh se nuk do ta ...

Frrokaj dorëzon paqësisht bashkinë: Nuk do baltos 16 vite punë

Durres Lajm - 13.08.2019

Fran Frrokaj është larguar në mënyrë paqësore nga detyra e kryebashkiakut të Lezhës. Demokrati nuk hyri në zgjedhjet lokale të 30 qershorit duke respektuar vendimin e opozitës, ndërkohë që ...

Fran Frrokaj lëshon zyrën në paqe: S'kam ndëmend të baltos 16 vite pune

Botasot - 13.08.2019

Në Bashkinë e Lezhës nuk do të ketë rezistencë gjatë kostituimit të Këshillit Bashkiak dhe betimit të kryetarit proçes i cili do të zhvillohet nesër. Në një dalje për mediat kryetari demokrat në ...

"Jemi miq e kolegë", pas Frrokajt një tjetër kryebashkiak i PD liron zyrën në paqe

SOT - 13.08.2019

Ish kryebashkiaku i PD në Mallakastër, Agron Kapllanaj ka liruar sot zyrën paqësisht.Në një prononcim për median, Kapllanaj në një reagim të ngjashëm me Fran Frrokajn e Lezhës, u shpreh se nuk do ta ...