TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

A e dëmton viagra shikimin? Ja çfarë thonë studimet!

Java News - 12.01.2019

Një burrë që konsumoi sasi të tepërt të viagras, ka pësuar dëmtime në shikim. Personi në fjalë, rreth të 50-ave, filloi të shohë forma të çuditshme dhe për këtë arsye shkoi te mjeku.

A dëmton viagra shikimin?

Botasot - 12.01.2019

Një burrë që konsumoi sasi të tepërt të viagras, ka pësuar dëmtime në shikim. Personi në fjalë, rreth të 50-ave, filloi të shohë forma të çuditshme dhe për këtë arsye shkoi te mjeku.