TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Njihuni me ukrainasen që nuk i ka prerë flokët për 28 vite (Foto/Video)

Telegrafi - 07.12.2018

Një grua nga Ukraina pretendon se nuk i ka prerë flokët prej moshës pesëvjeçare, dhe tani ato janë mbi dy metra të gjata. Bëhet fjalë për 33-vjeçaren Alena Kravchenko, e cila është një biznesmene e ...

Vajza që nuk i ka prerë flokët që 28 vite

Flaka - 07.12.2018

Alena Kravchenko nga Ukraina është një ‘Rapunzela’ në jetën reale. Ajo që nga mosha 5 vjeçare nuk i ka prerë flokët. Gjatësia e flokëve të saj është dy metra dhe i pastron vetëm një herë në tre javë.

Vajza që nuk i ka prerë flokët që 28 vite

Alsat - 08.12.2018

Alena Kravchenko nga Ukraina është një ‘Rapunzela’ në jetën reale. Ajo që nga mosha 5 vjeçare nuk i ka prerë flokët. Gjatësia e flokëve të saj është dy metra dhe i pastron vetëm një herë në tre javë.