TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Të gjithë do ta kërkojnë Balotellin”

Lajmi.net - 06.12.2018

Janë ende disa persona që nuk e kanë humbur besimin në yllin Italian, Mario Balotelli. Presidenti i Nice, Jean Pierre Rivere mendon se Mario ende nuk e ka humbur talentin e tij.

“Balotelli, mund të largohet

Tetova Sot - 06.12.2018

Presidenti i Nice, Jean-Pierre Rivere ka treguar se Mario Balotelli “nuk e ka humbur talentin es tij” por pret që të largohet në verën e ardhshme Italiani kishte një fillim të vështirë në këtë sezon ...

Raiola i propozon Balotellin Milanit, por përgjigjia e sulmuesit i habit të gjithë!

SuperSport - 06.12.2018

Gjatë këtyre orëve të fundit ku operacioni i kalimit të Zlatan Ibrahimovic në kampin kuqezi duket se është komplikuar, është duke u përfolur shumë mundësia e një kundëroferte të Mino Raiolas në ...

Balotelli akuzon tifozët e Milanit për mungesë mirënjohje dhe respekti

Telegrafi - 06.12.2018

Mario Balotelli ka akuzuar tifozët e Milanit për mungesë të “njohjes dhe respektit” për kohën e kaluar në klubin kuqezi. Balotelli bëri hapin e pazakontë për t’iu përgjigjur mbështetësve të Milanit ...

Balotelli i kthen përgjigje zyrtare Milanit

Lajmi.net - 06.12.2018

Mario Balotelli ka bërë deklaratë zyrtare nëse do të rikthehet te Milani. Mario Balotelli ka thënë se ai nuk respektohet nga tifozët e Milanit, andaj nuk dëshiron të luajë në një vend ku nuk e duan.

Balotelli kundër tifozëve të Milanit: Nuk kanë respekt dhe mirënjohje

Botasot - 06.12.2018

Mario Balotelli kundër tifozëve të Milanit. Thashethemet e kthimit të mundshëm të sulmuesit nuk janë pritur mirë nga mbështetësit kuqezinj, diçka që në mënyrë të qartë nuk ka shkuar pa u vënë re nga ...

Raiola ia ofron Milanit yllin e madh

Lajmi.net - 06.12.2018

Mino Raiola ka një plan befasues për Milanin. Mino Raiola dëshiron që Milan ta transferojë Mario Balotellin para Zlatan Ibrahimovicit. Agjenti italian i udhëheq të dy sulmuesit, por dëshiron që ...

“Të gjithë do ta kërkojnë Balotellin”

Botasot - 06.12.2018

Janë ende disa persona që nuk e kanë humbur besimin në yllin Italian, Mario Balotelli. Presidenti i Nice, Jean Pierre Rivere mendon se Mario ende nuk e ka humbur talentin e tij.