TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arrestime të tjera në fushën e Pollogut për posedim të lëndëve të palejueshme narkotike

Gazeta Express - 10.10.2019

Sektori i Punëve të Brendshme të Tetovës, përkatësisht zëdhënësi Fatmir Rexhepi ka njoftuar se gjatë orëve të para të ditës së sotme janë privuar nga liria dy persona nga Gostivari pasi që gjatë ...

Lëndohet duke punuar në pastrimin e shtratit të lumit Vardar në fshatin Vrutok

Flaka - 09.10.2019

Dje në SPB-Tetovë është denoncuar se, 54-vjeçari A.S. nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, duke punuar në pastrimin e shtratit të lumit në fshatin Vrutok, është rëzuar me ç”rast ka marur lëndime në ...

Gostivar, një proektil i pa destinuar përfundon në një objekt

Flaka - 09.10.2019

Dje në Sektorin për punë të brendshme- Tetovë, është denoncuar se në periudhë prej ora 21.00 të datës 7-të deri ora 08 e 30 minuta më 8-tetor, një proektil i pa destinuar, i shkrepur na armë zjarri, ...

Lëndohet rëndë një punëtor në Gostivar

Telegrafi - 08.10.2019

Dje rreth orës 13:20 në SPB Tetovë është denoncuar se N.S nga Gostivari ka marrë lëndime të rënda trupore në gjatë punës në një fabrikë në Gostivar. Siç njoftojnë nga MPB, ai është bartur në Spitalin ...

Lëndohet rëndë një punëtor në Gostivar

Botasot - 08.10.2019

Dje rreth orës 13:20 në SPB Tetovë është denoncuar se N.S nga Gostivari ka marrë lëndime të rënda trupore në gjatë punës në një fabrikë në Gostivar. Siç njoftojnë nga MPB, ai është bartur në Spitalin ...

Arrestohen dy persona me mariuhanë në Gostivar

Tetova Sot - 10.10.2019

Sot (10-tetor) rreth orës 01 e 45 minuta, në rrugën ,,101,, në Gostivar, efektivët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë kanë privuar nga liria personat A.T. (23) dhe M.C.

Gostivar, Policia arreston dy persona sepse u gjeti drogë në automjet

Flaka - 10.10.2019

Sot rreth orës 01 e 45 minuta, në rrugën ,,101,, në Gostivar, efektivët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë kanë privuar nga liria personat A.T. (23) dhe M.C.

Gostivar, ndalohen dy persona për lëndë narkotike

Shqipmedia - 10.10.2019

Zëdhënësi i Sektorit të Punëve të Brendshme të Tetovës, Fatmir Rexhepi ka njoftuar se gjatë orëve të para të ditës së sotme janë ndaluar dy persona me inicialet A.T. (23) dhe M.C.

Pollog, ndalohen dy persona për lëndë narkotike

Alsat - 10.10.2019

Zëdhënësi i Sektorit të Punëve të Brendshme të Tetovës, Fatmir Rexhepi ka njoftuar se gjatë orëve të para të ditës së sotme janë ndaluar dy persona me inicialet A.T. (23) dhe M.C.

Lëndohet një zjarrfikës në Gostivar

Flaka - 10.10.2019

Sot gjysëm ore pas mesnate, në SPB- Tetovë, është denoncuar përhapje të zjarrit në shtëpinë e 39-vjeçarit O.Z. Nga Gostivari, në rrugën ,,Dimitar Vllahov,, në Gostivar, njofton Gostivari Sot Me ...

Arrestime të reja në Pollog

Ina - 10.10.2019

Sektori i Punëve të Brendshme të Tetovës, përkatësisht zëdhënësi Fatmir Rexhepi ka njoftuar se gjatë orëve të para të ditës së sotme janë privuar nga liria dy persona nga Gostivari pasi që gjatë ...