TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Guardiola: Nuk kemi nevojë për transferime

Lajmi.net - 11.01.2019

Pep Guardiola ka lënë të kuptohet se Manchester City nuk do të realizojë asnjë transferim gjatë afatit kalimtar të janarit. ‘The Citizens’ së fundi kanë arritur t’i shkaktojnë humbjen e parë ...

Guardiola në kërkim të një mesfushori defensiv dhe një mbrojtësi të majtë

Telegrafi - 11.01.2019

Pep Guardiola ka etiketuar dobësitë e ekipit të tij dhe tani i ka të qartë objektivat e transferimeve për afatin kalimtar të verës. Trajneri spanjoll nuk ka gjasa të mirëpresë ndonjë fytyrë të re në ...

Gati të pamundura, këto janë dy dëshirat e Man City për merkaton

Lajmi.net - 11.01.2019

Manchester City po synon që edhe në këtë afat kalimtar të kryej ndonjë lëvizje të madhe. Shqetësimi kryesor i Pep Guardiolas është pozita e mesfushorit defenziv, ku në dispozicion ka vetëm ...

Guardiola në kërkim të një mesfushori defensiv dhe një mbrojtësi të majtë

Almakos - 11.01.2019

Pep Guardiola ka etiketuar dobësitë e ekipit të tij dhe tani i ka të qartë objektivat e transferimeve për afatin kalimtar të verës. Trajneri spanjoll nuk ka gjasa të mirëpresë ndonjë fytyrë të re në ...

Guardiola në kërkim të një mesfushori defensiv dhe një mbrojtësi të majtë

Zhurnal - 11.01.2019

Pep Guardiola ka etiketuar dobësitë e ekipit të tij dhe tani i ka të qartë objektivat e transferimeve për afatin kalimtar të verës. Trajneri spanjoll nuk ka gjasa të mirëpresë ndonjë fytyrë të re në ...