TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bodrumi është destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron

Botasot - 11.09.2019

Rita Ora ditë më parë ka pushuar në bregdetin grek, nga i cili vend publikoi disa fotografi atraktive. Së fundi, këngëtarja ka udhëtuar për në Bodrum, ku po shoqërohet nga motra e saj, Elena dhe një ...

Bodrumi është destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron

Lajmi.net - 11.09.2019

Rita Ora ditë më parë ka pushuar në bregdetin grek, nga i cili vend publikoi disa fotografi atraktive, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka udhëtuar për në Bodrum, ku po shoqërohet nga motra e ...

Bodrumi është destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron

Zeri - 11.09.2019

Rita Ora ka nisur pushimet në Bodrum. Rita Ora ditë më parë ka pushuar në bregdetin grek, nga i cili vend publikoi disa fotografi atraktive, shkruan lajmi.net.

FOTOT/ Rita Ora pushime luksoze në Turqi, vetëm një natë në hotel shpenzon… 14 mijë euro

Gazeta Tema - 11.09.2019

Ajo ka qenë e zënë në turneun e saj në botë, Phoenix World Tour. Por Rita Ora u largua nga skena për të shijuar një festë luksoze në Turqi me motrën e saj Elenën, në villën që kushtonte 14 mijë euro ...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

Flaka - 11.09.2019

Rita Orës nuk i ka munguar kurrë krenaria për rrënjët e saj shqiptare, dhe nuk ka vonuar ta tregojë hapur as këtë ...

Vera Ora ka një mesazh për Anglinë

Lajmi.net - 10.09.2019

Vera Ora ka qenë emri i radhës që ia ka kushtuar një postim Kosovës përmes llogarisë së saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Gjatë fillimit të ndeshjes ajo ka fotografuar një fans që mbante në ...

Nëna e Rita Orës ka një mesazh për Anglinë sonte!

InfoKosova - 10.09.2019

Vera Ora nuk ka mundur të rrij pa reaguar për lojën që po zhvillohet mes Kosovës dhe Anglisë, shkruan “InfoKosova”. Derisa lojtarët ndodhen akoma në fushën e gjelbër, Vera kishte publikuar një ...

Me një pozë me bikini, Rita i gëzohet pushimit para fillimit të koncerteve tjera

Telegrafi - 10.09.2019

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka padyshim se ka një orar të ngarkuar, prandaj sa herë që i jepet mundësia për të pushuar, ajo e shfrytëzon në maksimum.

Rita Ora pushime luksoze me motrën në Turqi

Botasot - 10.09.2019

Ajo ka qenë e zënë në turneun e saj në botë, Phoenix World Tour. Por Rita Ora doli larg skenës për të shijuar një festë luksoze në Turqi me motrën e saj Elenën, në villën që kushtonte 14 mijë euro ...

Rita Ora pushime luksoze me motrën në Turqi

Tetova Sot - 10.09.2019

Ajo ka qenë e zënë në turneun e saj në botë, Phoenix World Tour. Por Rita Ora doli larg skenës për të shijuar një festë luksoze në Turqi me motrën e saj Elenën, në villën që kushtonte 14 mijë euro ...

Rita Ora mesazh të veçantë për Kosovën para ndeshjes me Anglinë

SOT - 10.09.2019

Mbase nuk do të jetë në stadium për të bërë tifo për Kosovën por këngëtarja e famshme Rita Ora pa diskutim që do të jetë një nga mbështetëset më të zjarrta të përfaqësueses kosovare në ndeshjen ...

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?! (FOTO)

Ina - 10.09.2019

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare ...

Angli-Kosovë, Rita Ora i uron fat "Dardanëve" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2019

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë.

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

Top Channel - 10.09.2019

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze ...

Bikinit mezi ia mbajnë gjoksin Ritës, publikon foto atraktive nga pushimet

Lajmi.net - 10.09.2019

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga pushimet, në të cilën u shfaq tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte veshur një palë bikini shumëngjyrëshe, në të cilat vuri në pah ...

Rita Ora në mbështetje të përfaqësueses së Kosovës

Lajmi.net - 10.09.2019

Rita Ora përmes një postimi që e bëri në llogarinë e saj në Instagram, ka uruar përfaqësuesen e Kosovës para ndeshjes me Anglinë, shkruan lajmi.net. Ajo publikoi një fotografi të realizuar më 1999 ...

Rita Ora e pranon që ka qenë në lidhje me meshkuj dhe me femra

Koha.net - 10.09.2019

Këngëtarja dhe kantautorja Rita Ora i ka befasuar shumë fansa me deklaratën më të re. Në një intervistë për “Daily Star”, ajo foli për seksualitetin e saj dhe zbuloi se ka qenë në lidhje romantike ...

Bikinit mezi ia mbajnë gjoksin Ritës, publikon foto atraktive nga pushimet

Zeri - 10.09.2019

Ritës gati i doli gjoksi në foton e fundit. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga pushimet, në të cilën u shfaq tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Rita Ora shpërndan fotografinë e ushtarëve anglezë dhe i uron fat Kosovës në ndeshjen ndaj Anglisë

Telegrafi - 10.09.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përfshirë në frymën sportive të ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Anglisë. ‘Dardanët’ janë mysafirë të Tre Luanëve në stadiumin ‘St Mary’ të ...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

Gazeta Express - 10.09.2019

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë.

Rita Ora në mbështetje të përfaqësueses së Kosovës

Botasot - 10.09.2019

Rita Ora ka disa fjalë para ndeshjes Kosovë-Angli. Rita Ora përmes një postimi që e bëri në llogarinë e saj në Instagram, ka uruar përfaqësuesen e Kosovës para ndeshjes me Anglinë.

Me Anglinë apo Kosovën? Zgjedhja e vështirë për Rita Orën

Gazeta Tema - 10.09.2019

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sig Rita Ora ka postuar në ...

Edhe Rita Ora në përkrahje të kombëtares kosovare

InfoKosova - 10.09.2019

Rita Ora ka dal në përkrahje të kombëtares sonë. Atë e ka bërë të ditur sot. Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ...

Liam Payne i lë koment të lezetshëm të dashurës

Botasot - 10.09.2019

Liam Payne dukej elegant në një bluzë të bardhë të ngushtë dhe pantallona me vija gjatë së dielës në Londër, Angli. Ish-anëtari i grupit One Direction shijoi një natë në restorantin Chiltern ...

Pëlqen më shumë meshkujt apo femrat? Rita bën zgjedhjen

Lajmi.net - 09.09.2019

Rita Ora së fundmi ishte pjesë e një intervistë me tabloidin Daily Star ku ka folur rreth biseksualitetit dhe preferencave të saj seksuale. Këngëtarja shqiptare ka thënë se për të nuk ka rëndësi a ...

Rita Ora përfundon turneun e koncerteve: Faleminderit që ishit çdo moment me mua

Telegrafi - 10.09.2019

Rita Ora vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun muzikor botëror. Këngëtarja shqiptare, e cila numëron hite të shumta, ka filluar turneun e koncerteve ‘Phoenix’ tash e një kohë, dhe siç ...

Rita Ora flet sërish për biseksualitetin e saj: Jam e hapur, dashuria nuk ka gjini

BalkanWeb - 09.09.2019

BRITANI E MADHE Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora, ka folur edhe njëherë tjetër për biseksualitetin e saj.Kur është pyetur rreth seksualitetit të saj, ajo ka treguar se është e ...

Rita Ora këmbëngul se nuk ka pasur aferë me Liam Paynen

Botasot - 09.09.2019

Rita Ora është hapur për seksualitetin e saj, duke shprehur zhgënjimin për lidhjen romantike me çdo mashkull me të cilën është parë publikisht. Duke u paraqitur në “GQ’s Men of the Year Awards”, ...

Rita Ora këmbëngul se nuk ka pasur lidhje me Liam Payne

Flaka - 09.09.2019

Rita Ora është hapur për jetën e saj personale, duke shprehur zhgënjimin për lidhjen romantike me çdo mashkull me të cilën është parë publikisht. Duke u paraqitur në “GQ’s Men of the Year Awards”, ...

Bodrumi është destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron

Tetova Sot - 11.09.2019

Rita Ora ditë më parë ka pushuar në bregdetin grek, nga i cili vend publikoi disa fotografi atraktive. Së fundi, këngëtarja ka udhëtuar për në Bodrum, ku po shoqërohet nga motra e saj, Elena dhe një ...

Rita Ora përfundon turneun e koncerteve: Faleminderit që ishit çdo herë me mua

Flaka - 10.09.2019

Rita Ora vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun muzikor botëror. Këngëtarja shqiptare, e cila numëron hite të shumta, ka filluar turneun e koncerteve ‘Phoenix’ tash e një kohë, dhe siç ...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

Durres Lajm - 10.09.2019

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze ...

Rita Ora përfundon turneun e koncerteve: Faleminderit që ishit çdo moment me mua

Botasot - 10.09.2019

Rita Ora vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun muzikor botëror. Këngëtarja shqiptare, e cila numëron hite të shumta, ka filluar turneun e koncerteve ‘Phoenix’ tash e një kohë, dhe siç ...

Rita Ora përfundon turneun e koncerteve: Faleminderit që ishit çdo moment me mua

Zeri - 10.09.2019

Rita Ora vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun muzikor botëror. Këngëtarja shqiptare, e cila numëron hite të shumta, ka filluar turneun e koncerteve ‘Phoenix’ tash e një kohë, dhe siç ...

Pëlqen më shumë meshkujt apo femrat? Rita bën zgjedhjen

Tetova Sot - 09.09.2019

Rita Ora ka folur për biseksualitetin. Rita Ora së fundmi ishte pjesë e një intervistë me tabloidin Daily Star ku ka folur rreth biseksualitetit dhe preferencave të saj seksuale.

Rita Ora befason me përgjigjjen kur pyetët se a meshkujt a femrat i pëlqen më shumë

InfoKosova - 09.09.2019

Këngëtarja Rita Ora ka befasuar me një përgjigjje. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në botë. Rita Ora ka folur për biseksualitetin. Rita Ora së fundmi ishte pjesë e një intervistë me ...

Pëlqen më shumë meshkujt apo femrat? Rita bën zgjedhjen

Botasot - 09.09.2019

Rita Ora ka folur për biseksualitetin. Rita Ora së fundmi ishte pjesë e një intervistë me tabloidin Daily Star ku ka folur rreth biseksualitetit dhe preferencave të saj seksuale.