TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xherdan Shaqiri sot nuk kishte fat, kjo nuk mund të ndodhte

Zeri - 12.01.2019

Xherdan Shaqiri mori besimin e trajnerit, Jurgen Klopp për të startuar nga minuta e parë në ndeshjen e sotme. Në ''AEC Stadium'', Brightoni ishte nikoqir i Liverpoolit, në një ndeshje ku mysafirët ...

Brighton 0-1 Liverpool, kjo është nota e Xherdan Shaqirit

Lajmi.net - 12.01.2019

Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier.

Mjafton Mohamed Salah, Liverpooli +7 nga Manchester City

SuperSport - 12.01.2019

Liverpooli tregohet cinik në fushën e Brightonit, fiton 0-1 me gol të Mohamed Salah dhe e çon të paktën përkohësisht në 7 pikë diferencën me Manchester City-n, ndjekësin më të afërt dhe rivalin për ...

Brighton 0-1 Liverpool, nota e Shaqirit dhe të tjerëve

Telegrafi - 12.01.2019

Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier.

Salah rikthen Liverpulin tek fitorja

Gazeta Tema - 12.01.2019

Liverpuli është rikthyer tek fitorja pas humbjes së parë të pësuar nga rivali direkt për titullin kampion, Manchester City. “The Reds” triumfuan në transfertë përballë skuadrës së Brightoni në “Amex ...

Premier League, Liverpool kthehet te fitorja falë “Faraonit”. Shaqiri, titullar

Top Channel - 12.01.2019

Liverpool është kthyer te fitorja pas dy humbjeve radhazi ndaj Manchester City (kampionat) dhe Wolves (FA Cup). Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp mposhti 1-0 në transfertë ekipin e Brighton, falë ...

Livepool triumfon me Shaqirin titullar (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Liverpoolit i ka mjaftuar një gol i shënuar me 11 metërsh nga Mohamed Salah për të mpsohtur Brighton në transfertë. Të besuarit e Jurgen Klopp në fakt pjesën e parë e mbyllën pa gola pjesen e pare, ...

Fitore minimale, por shumë e rëndësishme për Liverpoolin

Lajmi.net - 12.01.2019

Liverpool është rikthyer me pikë të plota nga udhëtimi aspak i lehtë te Brighton. Para 30 mijë tifozëve në stadiumin ‘Amex’, Liverpool ka arritur të mposht 0-1 vendasit e Brighton, shkruan lajmi.net.

Liverpooli nuk gabon ndaj Brightonit, i kthehet fitores në Ligën Premier

Telegrafi - 12.01.2019

Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier.

Salah i jep avantazhin Liverpoolit (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Liverpooli ka kaluar në avanatzh në minutën e 59 falë golit të shënuar nga Mohamed Salah me 11 –metërsh. Të kuqtë e mbyllën pjesën e parë pa gola ndaj Brighton por në pjesën e dytë të besuarit e ...

Salahu i siguron fitoren Liverpoolit ndaj Brightonit

Koha.net - 12.01.2019

Liverpooli ka arkëtuar pikët e plota në një ndeshje të vështirë në udhëtim te Brightoni. Skuadra e Jurgen Kloppit shënoi fitore minimale në këtë takim, përkundër që e dominoi takimin dhe krijoi mjaft ...

Liverpooli rikthehet te fitorja pasi e mund Brightonin, me Shaqirin titullar

Gazeta Express - 12.01.2019

Pasi e shijoi humbjen e parë në Premierligë këtë sezon nga kampioni në fuqi Manchester City, lideri Liverpooli e ka gjetur përsëri rrugën e fitores duke e mposhtur 1-0 Brightonin të shtunën në “Amex ...

Salah e ekzekuton mjeshtërisht penalltinë për epërsinë e Liverpoolit

Lajmi.net - 12.01.2019

Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Brighton në udhëtim. Është Mohamed Salah që ka shënuar në minutën e 50’, shkruan lajmi.net. Salah shënoi nga penalltia, të cilën vet e fitoi.

Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool, Shaqiri nga minuta e parë

Lajmi.net - 12.01.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brighton – Liverpool. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Shaqiri mund ta çojë sot në këmbë Anglinë

Botasot - 12.01.2019

Ylli nga Kosova, Xherdan Shaqiri, po e pati ditën sot, gjithsesi se mund ta çojë në këmbë futbollin anglez. Ai me Liverpoolin luajnë në udhëtim dhe kërkojnë tri pikë kundër Brightonit, ndeshje që ...

Shaqiri nga minuta e parë, formacionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Liverpool

Telegrafi - 12.01.2019

Brightoni dhe Liverpooli takohen nga ora 16:00 në stadiumin Amex. Sfida që zhvillohet në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier e gjen Liverpoolin në ecurinë më negative të sezonit.

Lajmi i ditës për yllin kosovar të Liverpoolit, Xherdan Shaqirin

Zeri - 12.01.2019

Lideri i Premier Leagues do ta zhvillojë një ndeshje tejet të rëndësishme në pasditën e sotme. Në ''AEC Stadium'', Brightoni është i nikoqir i skuadrës së trajnerit gjerman, Jurgen Klopp.

Liverpooli kërkon fitore ndaj Brighton, Shaqiri nga minuta e parë, formacionet

Gazeta Express - 12.01.2019

Liverpooli kthehet në Premierligë pas humbjes 2-1 nga rivali për titull, Manchester ...

Shaqiri me Liverpoolin për fitore në Brighton!

Botasot - 12.01.2019

Lideri i Premier League, Liverpooli, kërkon fitore në udhëtim kundër Brightonit, në ndeshjen e javës së 19-të. Liverpooli pas dy humbjeve, njërën me 2:1 nga Manchester City në kampionat dhe tjetrën ...

Brighton 0-1 Shaqiri, kjo është nota e Xherdan Shaqirit

Medial - 12.01.2019

Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier.

Brighton 0-1 Liverpool, nota e Shaqirit dhe të tjerëve

Almakos - 12.01.2019

Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier.

Liverpooli i Xherdan Shaqirit rikthehet te fitorja

Zeri - 12.01.2019

Liverpool është rikthyer me pikë të plota nga udhëtimi aspak i lehtë te Brighton. Para 30 mijë tifozëve në stadiumin ‘Amex’, Liverpool ka arritur të mposht 0-1 vendasit e Brighton.

Salah e ekzekuton mjeshtërisht penalltinë për epërsinë e Liverpoolit

Medial - 12.01.2019

Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Brighton në udhëtim. Është Mohamed Salah që ka shënuar në minutën e 50’, shkruan lajmi.net. Salah shënoi nga penalltia, të cilën vet e fitoi.

Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool, Shaqiri nga minuta e parë

Medial - 12.01.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brighton – Liverpool. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Shaqiri nga minuta e parë, formacionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Liverpool

Almakos - 12.01.2019

Brightoni dhe Liverpooli takohen nga ora 16:00 në stadiumin Amex. Sfida që zhvillohet në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier e gjen Liverpoolin në ecurinë më negative të sezonit.

Katastrofë për Xherdan Shaqirin, shikoni foton dhe binduni

Zeri - 12.01.2019

Liverpooli ka arritur ta marrë një fitore të madhe në udhëtim te Brightoni me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Ligën Premier.