TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

O*gji me të mitura, zbulohet ishulli i biznesmenit të vetëvrarë

BalkanWeb - 14.08.2019

Pamje të reja me dron janë shfaqur nga një ishull privat në Karaibe kur Jeffrey Epstein besohet se organizoi orgji me vajza të mitura. Pamjet që sjellin detaje të afërta vijnë pasi agjentët e FBI ...

Brenda ishullit të orgjive të miliarderit Epstein

Mapo - 13.08.2019

Një miliarder me lidhje të ngushta me personazhe të njohura në SHBA vrau veten duke shkaktuar një valë me reagime. Historia e Jeffrey Epstein vazhdon të dominojë lajmet e mediave të mëdha.

Rojet ishin të stërngarkuara kur Epstein vdiq në burgun e New York

Botasot - 13.08.2019

Mungesa e stafit në burgun ku financieri amerikan Jeffrey Epstein u gjet i vdekur la boshllëqe në mbikëqyrjen e tij, tha sindikata për punonjësit e objektit.

Barr: Janë gjetur "parregullësi" në burgun e Epsteinit

Evropaelire - 12.08.2019

Prokurori i Përgjithshëm amerikan, William Barr, ka thënë se Departamenti i Drejtësisë ka gjetur “parregullësi serioze” në burgun federal ku biznismeni, Jeffrey Epstein, ka kryer vetëvrasje gjatë ...

Shtohen dyshimet, Epstein mund të jetë vrarë nga shoku i qelisë i cili priste dënimin me vdekje

Gazeta Express - 12.08.2019

Jeffrey Epstein ia kishte frikën shokut të qelisë. Ai ishte një person muskulor i cili për përballej me dënimin me vdekje nga akuzat me vrasje dhe trafikim droge, e që sipas një zyrtari Epstein ia ...

Trump: Pas vrasjes së miliarderit Epstein, qëndrojnë Bill dhe Hillary Clinton

Koha.net - 12.08.2019

Presidenti Donald Trump promovoi të shtunën një teori konspirative që lidh familjen Klinton me vdekjen e multimilionerit të akuzuar për trafik femrash, Jeffrey Epstein , i cili u gjet i vdekur dy ...

Hetime mbi vetëvrasje e Jeffrey Epstein

VOA - 12.08.2019

Prokurori i Përgjithshëm i SHBA William Barr premtoi të hënën një hetim të plotë mbi atë që duket të jetë vetëvrasje e Jeffrey Epstein, një financier që ishte në pritje të gjykimit nën akuzat e ...

Vetëvrasja e biznesmenit amerikan në burg, flet Kryeprokurori

BalkanWeb - 12.08.2019

Prokurori i Përgjithshëm amerikan, William Barr, ka thënë se Departamenti i Drejtësisë ka gjetur “parregullësi serioze” në burgun federal ku biznesmeni, Jeffrey Epstein, ka kryer vetëvrasje gjatë ...

A mund të jetë vrarë Epstein nga shoku i qelisë? Ja çka bën që kjo të jetë e mundshme

Zeri - 12.08.2019

Jeffrey Epstein ia kishte frikën shokut të qelisë. Ai ishte një person muskulor i cili për përballej me dënimin me vdekje nga akuzat me vrasje dhe trafikim droge, e që sipas një zyrtari Epstein ia ...

Hetime mbi vetëvrasjen e Jeffrey Epstein

Lajmi.net - 12.08.2019

“Ky rast ishte i rëndësishëm për viktimat që patën guximin të dilnin hapur dhe të meritonin mundësinë për t’u përballur me të akuzuarin në sallën e gjyqit.

Barr: Janë gjetur "parregullësi" në burgun e Epsteinit

Botasot - 12.08.2019

Prokurori i Përgjithshëm amerikan, William Barr, ka thënë se Departamenti i Drejtësisë ka gjetur “parregullësi serioze” në burgun federal ku biznismeni, Jeffrey Epstein, ka kryer vetëvrasje gjatë ...

Hetime mbi vetëvrasje e Jeffrey Epstein në SHBA

BalkanWeb - 13.08.2019

Prokurori i Përgjithshëm i SHBA William Barr premtoi të hënën një hetim të plotë mbi atë që duket të jetë vetëvrasje e Jeffrey Epstein, një financier që ishte në pritje të gjykimit nën akuzat e ...

Hetime mbi vetëvrasjen e Jeffrey Epstein në SHBA

Durres Lajm - 13.08.2019

Prokurori i Përgjithshëm i SHBA William Barr premtoi të hënën një hetim të plotë mbi atë që duket të jetë vetëvrasje e Jeffrey Epstein, një financier që ishte në pritje të gjykimit nën akuzat e ...