TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen

Flaka - 13.08.2019

Djali i madh i Angelina Jolie, Maddox, sapo ka mbushur 18 vjeç. Por ndryshe nga festat e çmendura që bëjnë fëmijët e të famshmëve, Maddox dhe nëna e tij vendosen që të bëjnë një shëtitje tek të ...

Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen

Botasot - 13.08.2019

Djali i madh i Angelina Jolie, Maddox, sapo ka mbushur 18 vjeç. Por ndryshe nga festat e çmendura që bëjnë fëmijët e të famshmëve, Maddox dhe nëna e tij vendosen që të bëjnë një shëtitje tek të ...