TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Lapraka”, në pranga 3 shpërndarës droge

Top Channel - 15.03.2019

Policia e kryeqytetit ka mundur të arrestojë 3 shtetas të dyshuar për tregtimin e drogave të forta, në kuadër të operacionit të koduar “Lapraka”, që vinte pas një procedimi penal të regjistruar këtë ...

“Lapraka”, në pranga tre trafikantë, shpërndanin heroinë e kokainë

Mapo - 15.03.2019

Tre persona që shpërndanin drogëra të forta në Tiranë janë arrestuar,në kuadër të operacionit “Lapraka”. Janë sekuestruar heroinë dhe kokainë; një automjet, motorr, dorezë metalike dhe aparate ...

Shisnin drogëra të rënda në kryeqytet, operacioni ‘Lapraka’ iu bën 'gjëmën'

SOT - 15.03.2019

Operacioni policor i koduar “Lapraka”, ka vënë në pranga 3 shtetas për tregëtim droge të fortë në formë dozash në zona të ndryshme të kryeqytetit. Sekuestrohet lëndë e dyshuar narkotike e llojit ...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

Top Channel - 14.03.2019

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar ...

Drogë dhe armë në banesë, në pranga babë e bir

ABC News - 14.03.2019

Policia e Fierit ka prangosur babë e bir, me akuzën se shpërndanin lëndë narkotike. Hetimi për operacionin e koduar “Befasia”, kishte nisur kohë më parë nga sektori i narkotikëve dhe trafiqeve.

Kapen drogë dhe armë në Fier, arrestohen babë e bir

Java News - 14.03.2019

Dy shtetas kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit pas një kontrolli të befasishëm në banesë. Bëhet fjalë për A.L 55 vjeç dhe djalin e tij, A.L, 26 vjeç.

Në vëzhgim nga policia,kapet grupi i drogërave të forta në Tiranë

BalkanWeb - 15.03.2019

Pas një hetimi me metoda speciale polica e Tiranës mundi të finalizojë operacionin policor të koduar “Lapraka” në fushën e tregëtimit të lëndëve narkotike, gjatë të cilit u kapën dhe arrestuan në ...

Arrestohen babë e bir në Fier, iu gjenden armë, kokainë e çokollatë

Mapo - 14.03.2019

Policia e Fierit finalizon një tjetër operacion antidrogë i koduar “Befasia” Sekuestrohen drogë dhe armë. Arrestohen në flagrancë babë e bir. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të ...

Shpërndanin drogë nëpër Tiranë, arrestohen 3 të ?fortët?

Albeu.com - 15.03.2019

3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndë ve narkotike . Ata ranë në pranga për tregtim droge të fortë në formë dozash në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Drogë çokollatë, kokainë e armë, kapen babë e bir në Fier

BalkanWeb - 14.03.2019

Policia e Fierit ka finalizuar një operacion antidrogë duke vënë në pranga babë e bir si dhe sekuestruar drogë e armë. Burime zyrtare bëjnë me dije se Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe ...

Tregtonin ‘mall’ të fortë, arrestohen 3 persona midis tyre edhe…

LajmiFundit - 15.03.2019

Finalizohet një tjetër operacion policor i koduar “Lapraka”, në fushën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i ndjekur me metoda speciale të hetimit në funksion të procedimit penal të ...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

Botasot - 14.03.2019

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar ...

Shisnin drogëra të forta në shkollat e Tiranës, 3 në pranga

ABC News - 15.03.2019

Tre persona kanë rënë në pranga pas një operacioni të Policisë të koduar “Lapraka”, pasi shisnin drogëra të forta në ambjenetet e shkollave në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Arrestohen në ‘Befasi’ babë e bir në Fier, policia u zbulon…

LajmiFundit - 14.03.2019

Dy persona janë vënë në pranga pasi policia ka gjetur drogë dhe armë. Burime policore se është finalizuar operacion i koduar ‘Befasia’, ku në pranga janë vendosur babë e bir. Të arrestuarit janë: A.

Operacioni “Lapraka”, arrestohen 3 persona, mes tyre edhe një ish-i dënuar

Botasot - 15.03.2019

Policia e Tiranës ka arrestuar këtë pasdite 3 persona për tregtim droge të fortë në formë dozash në zona të ndryshme të kryeqytetit. Operacioni i koduar “Lapraka”, i ndjekur me metoda speciale të ...

Babë e bir kapen në flagrancë me drogë çokollatë, kokainë dhe armë (VIDEO)

Durres Lajm - 14.03.2019

Sekuestrohen drogë dhe armë, arrestohen në flagrancë babë e bir në kuadër të operacionit antidrogë "Befasia", finalizuar nga Policia e Fierit. Si rezultat i këtij operacioni u arrestuan në flagrancë ...

Arrestohen 3 persona, mes tyre një femër. Shisnin kokainë në shkolla

Durres Lajm - 15.03.2019

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në kuadër të hetimit me metoda speciale në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë ...

Finalizohet operacioni ‘Befasia’/Drogë çokollatë, kokainë e armë, kapen babë e bir në Fier

SOT - 14.03.2019

Policia e Fierit ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë duke vënë në pranga babë e bir si dhe sekuestruar drogë e armë. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në ...

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave

Medial - 15.03.2019

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë ...

Shisnin drogëra të forta në shkollat e Tiranës, pranga tre personave

Java News - 15.03.2019

Operacioni “ Lapraka” ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dhe një i i dënuar më parë për vjedhje me armë, me pasojë vdekjen. Të arrestuarit, A. D., 25 vjeç, A. K.

Kapen babë e bir në Fier me drogë çokollatë e kokainë

Albeu.com - 14.03.2019

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e dy personave, përkatësisht babë e birë të cilëve u janë gjetur drogë të llojëve të ndryshme dhe armë pa leje.

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

Lajmi.net - 14.03.2019

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar ...

Kapen babë e bir në Fier me drogë çokollatë e kokainë (VIDEO)

Tetova Sot - 14.03.2019

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e dy personave, përkatësisht babë e birë të cilëve u janë gjetur drogë të llojëve të ndryshme dhe armë pa leje.

Fier, finalizohet operacioni antidrogë “Befasia”

RTSH - 14.03.2019

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, ...