TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Grabiten 2500 euro në Gjakovë, T7 sjell detaje

Gazeta Express - 15.05.2019

Tre persona nën kërcënimin e armës kanë marrë 2500 euro nga një qytetar i Gjakovës, ata janë kapur nga Policia dy orë më vonë. Gjithçka duket normale në rrugën e quajtur “Washngton” në periferi të ...

Ministria e Sportit investon 1,3 milion euro për stadiumin e futbollit

Gazeta Express - 15.05.2019

Ministri i Sportit, Kujtim Gashi ka nënshkruar memorandume bashkëpunimi me komunën e Gjakovës, me ç’rast do të investohet në renovimin e stadiumit të futbollit dhe në ndërtimin e kompleksit të ...

Komuna e Gjakovës do të bëhet me stadium

Botasot - 15.05.2019

Në Komunën e Gjakovës do të ndërtohet stadiumi i qytetit dhe këtë e bëri të ditur kryetari i kësaj komune Ardian Gjini përmes një postimi në Facebook, duke shkruar se së bashku me ministrin Kujtim ...

Grabitën 2500 euro, arrestohen tre persona në Gjakovë

Zeri - 15.05.2019

Policia në Gjakovë ka arrestuar tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur. Të martën në ora 19:30, në stacionin policor të Gjakovës është raportuar një rast “Grabitje me armë zjarri” ku nga ...

Hajnat vjedhin 2500 euro në Gjakovë, arrestohen dy orë më vonë

Gazeta Express - 15.05.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Gjakovë tre persona, të dyshuar për grabitje të armatosur, raporton Gazeta Express. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë ...

Gashi nënshkruan memorandume bashkëpunimi me komunën e Gjakovës

Botasot - 15.05.2019

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, priti sot në takim Kryetarin e Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini. Në këtë takim, ministri Gashi e kryetari Gjini kanë nënshkruar dy memorandum ...

Nënshkruhet marëveshja për ndërtimin e stadiumit në Gjakovë

Zeri - 15.05.2019

Sot Kryetari i Gjakovës Ardian Gjini de ministri i Kulturës Kujtim Gashi kanë nëshkruar marrëveshjen për ndërtimin e stadiumit në qytetin e Gjakovës, shkruan Zëri.info.

Arrestohen tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

Telegrafi - 15.05.2019

Policia e Kosovës në rajonin e Gjakovës, ka bërë të ditur se më datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje me armë zjarri” ku nga viktima ishin ...

1.5 milion euro për dy projekte të rëndësishme për Komunën e Gjakovës

Telegrafi - 15.05.2019

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, nënshkruan sot dy memorandume bashkëpunimi për mbështetje financiare për renovimin e stadiumi ...

Arrestohen tre të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

Koha.net - 15.05.2019

Gjakovë, 15 maj - Dje, në Stacionin Policor Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje me armë zjarri”, ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2500 € (dy mijë e pesëqind euro).

Gjakova përfiton afër 1.7 milion euro investime në arena sportive

Koha.net - 15.05.2019

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, priti sot në takim kryetarin e Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini. Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se në këtë takim, Gashi e Gjini ...

Arrestohen tre persona për grabitje të armatosur në Gjakovë

Botasot - 15.05.2019

Policia në Gjakovë ka arrestuar tre persona, dy shtetas nga Kosova dhe një nga Shqipëria për një grabite me armë që ka ndodhur mbrëmë në Gjakovë. Sipas Policisë viktimës i janë vjedhur të holla në ...

Hajnat vjedhin 2500 euro në Gjakovë, arrestohen dy orë më vonë

Zeri - 15.05.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Gjakovë tre persona, të dyshuar për grabitje të armatosur. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast ...

1.5 milion euro për dy projekte të rëndësishme për Komunën e Gjakovës

Botasot - 15.05.2019

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, nënshkruan sot dy memorandume bashkëpunimi për mbështetje financiare për renovimin e stadiumi ...

Grabitësit vjedhin 2500 euro në Gjakovë, arrestohen 2 orë më pas

Albeu.com - 15.05.2019

Policia e Kosovws njofton se ka arrestuar nw Gjokavw tre persona tw dyshuar pwe grabitje tw armatosur. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast ...

Ministri Gashi nënshkruan memorandume për investime në fushën e sportit në komunën e Gjakovës

Telegrafi - 15.05.2019

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, e ka pritur në takim Kryetarin e Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini. Në këtë takim janë nënshkruar dy memorandume bashkëpunimi për mbështetje ...