TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup është shqiptar, ja emri i tij

Tetova Sot - 15.05.2019

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë ...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij (Foto)

Ina - 15.05.2019

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona.

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri i tij

Flaka - 15.05.2019

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë ...

Një prej pesë viktimave të aksidentit në hyrje të Shkupit është shqiptar

Koha.net - 16.05.2019

Njëri prej pesë viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi parmbrëmë në lagjen Draçevë, në hyrje të Shkupit, është shqiptar. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një ...