TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit

Albeu.com - 08.11.2019

Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjithmonë ka tërhequr pas vetes mijera fansa duke vjedhur zemrën e tyre me anë të ...

Flori publikon projektin surprizë “Thjesht të du”

Lajmi.net - 08.11.2019

Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”, shkruan lajmi.net. Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit, madje edhe klipi i këngës është ...

Dasma e sipërmarrësit nga Prishtina, kthehet në inspirim për realizimin e klipit muzikor “Thjeshtë të du”

Telegrafi - 08.11.2019

Është publikuar së fundmi kënga më e re “Thjeshtë të du” nga Flori. Teksa emocionet e tekstit dhe muzikës kaplojnë secilin që e dëgjon, mjaft i veçantë duket të jetë edhe klipi i këngës.

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

Gazeta Express - 08.11.2019

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit.

Flori Mumajesi vjen me “Thjesht të du”

Koha.net - 08.11.2019

Këngëtari Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, të quajtur “Thjesht të du”. Muzika është komponuar nga këngëtari, gjithashtu edhe teksi i këngës është shkruar nga vet ai.

Kujt ia kushtoi këtë këngë kaq të ndjeshme Flori Mumajesi?!

InfoKosova - 08.11.2019

Flori sapo publikoi këngën e re. Kjo nuk është si këngët tjera, por më e ndjeshme ngase i dedikohet dikujt! Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai.

Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, kujt i dedikohet ‘Thjesht të du’?

Alb Portali - 08.11.2019

Burimi: Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, kujt i dedikohet ‘Thjesht të du’? Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur.

Rikthimi i Eneda Tarifës në festival i kushton shtrenjtë Flori Mumajesit. Ja çfarë detyrohet të bëjë ai?

Botasot - 08.11.2019

Eneda Tarifa ka paralajmëruar rikthimin në festival. Ajo pritet të konkurrojë në festivalin e “Këngës Magjike” dhe madje ka nisur përgatitjet, duke rikthyer edhe Flori Mumajesin, i cili i mungoi ...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi (VIDEO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit.

Flori vjen me diçka të re, ndiqeni! (VIDEO)

Ina - 09.11.2019

Flori Mumajesi është rikthyer me projekt të ri muzikor.Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”. Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit ...